coco

Taky jste měli skrze to nevlídné a hnusné,téměř podzimní počasí, spací náladu?

Nejlepší odpověď
Terryle

Jo, ale naštěstí se mi to povedlo shonem dne trošku rozběhat – ráno rychle balit, před polednem na vlak, ve vlaku číst text do školy a pak psát, pak jsem teda usnula :) pak škola, privát, nakoupit… a že budu v psaní pokračovat. Ale nevímproč to nejde. Spát se mi vyloženě taky nechce… vlastně se mi nechce nic. Ach jo. Spát či psát? :)

Další odpovědi
Elk

Zrovna odpoledne jsem byl hodně down, musel jsem si dát silnou dobrou brazilskou kávu, ale pak se to vylepšilo a navíc program v TV byl výborný – fobal a Hyde park – fotbal.
Chybí nám vitamíny.
No a teď nemůžu zabrat…

Ella

no ale nehorázně! v autobuse domů z práce jsem usnula se sluchátky a když jsem se probudila a chtěla přehodit písničku, tak jsem za pár vteřin zjistila, že jsem znovu usnula dřív než jsem to udělala =D

GM

Ne, neměla jsem na to čas.