pusinka50

Taky jste dostali tenhle meil? Zajímá mě, kolik lidí tady spam kontaktoval.

Dobrý den, můj milý, Mé jméno je slečna Barika Mohammed, vysoký dobře vypadající mladá holka, tak krásná a starostlivá s dobrým pochopením, veletrh v pleti, péče s dobrou sdílení, poctivost. Viděl jsem váš profil zde, který mě zaujal mnohem a rozhodl jsem se Vás kontaktovat. Opravdu chci mít dobré přátelství s vámi, i když jste se oženil můžeme být přátelé, mám důvod výběru vás jako svého přítele, prosím, pokud chcete vědět víc. Prosím, kontaktujte mě přes tento můj e-mailovou adresu (barikamohammed52@hotmail.com) Musíme si promluvit a znát své vlastní více, a stejně tak sdílet obrázky k sobě. doufám, že slyším od vás. Prosím, odpovězte mi na mou e-mailovou adresu (barikamohammed52@hotmail.com) Tvůj nový kamarád slečna Barika, Děkuji.

Nejlepší odpověď
Zbynas

Chodí v mnoha verzích. Dokonce podobným stylem chodí i mail z Ruska, kde jistá paní žádá o příspěvek na kamna, jinak umrzne. Jeden takový spam a garantuji Ti, že do roka Ti takových mailů bude chodit cca 20+ denně. Neexistuje řešení. Existuje prevence. Svůj mail si hlídat téměř jako svůj PIN ke kartě. Nikomu nesdělovat. Jen nejbližším. A na internet vůbec nezadávat! Na to používat jiný mail určený pro tyto účely.

Další odpovědi
Drap

Už se to tady několikrát řešilo. Nejsi sama, dostali ho snad všichni

petra15

tak se mohammeda zeptej, jestli nemá pod cepicí bombu…:-)

anonym

Taky, taky, ne nekontaktovala jsem 🙂

hanny 2

Meil ne,ale včera tuhle zprávu tady vnitřní poštou.Předtím mně žádala o následovnic­tví.Nyní je tento uživatelský profil deaktivován (barika – str.2581). Samozřejmě jsem nereagovala a následovnictví zrušila.

http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/50043

Stingo

Taky mi něco podobného přišlo. Ani to celé nečtu a hned mažu.

kapka

Na mail ne, ale tady do vnitřní pošty mi to přišlo.

briketka10

tady to je
Uživatel barika by si Vás rád přidal do kontaktů.

briketka10

no jó hanny mě taky
žádala o kontakt já
si neuvědomila, že
by to mohla být ona !

hanny 2

No jasně briketko,co kdyby............?!

briketka10

já ne, ale většinou se jedná o
spamy, které mažu, jak jinak :)

pusinka50

aha, tak to se omlouvám, nějak mi uniklo, že už se to tu řešilo. 🙂