Pavel1212

Taky jste dnes v olomouckém Prioru narazili na „výhodné“ očištění vašich brýlí zdarma?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
autacek

Ne

Doplňuji:
Asi to bude tím, že jsem dnes nebyl v Olomouci :o)

anonym

Ne

Ne, no a co tam jako teda bylo s těma brejlema? Příteli to jednou čistili na nějaký výstavě a měl je celý rozmazaný, musel si je vyčistit od toho jejich slavnýho čistidla

Matthew

Ne

Doplňuji:
Toš dnes jsem jel přes Olomúc, ale to byl takové fofr, že mi vytřeli zrak tak leda policajti v passatu na dálnici. Naštěstí nejeli za mnú :) A v čem je teda háček s brýlemi ? :)

arygnoc

Ne

nie.
v Belfaste túto službu (ultrazvukom) robia bezplatne, pokiaľ ste ich zákazníkom (v optike, resp. reťazci optík, kde ste si okuliare nechali urobiť).
nechávam si takto okuliare čistiť zhruba 1× za týždeň, trvá to 2 minúty a svet je potom hneď jasnejší.