quentos

Taky ji milujete? Proč na ni svět nepřišel už před Titanicem?

Řeč je samozřejmě o Céline Dion. Úžasná, krásná zpěvačka s nádherným hlasem, darem od Boha – co myslíte, proč musela čekat, až ten milostný průjem „Titanic“ sáhne po její písni? Do té doby o ní slyšet prakticky nebylo.
Doplňuji:
Co máte od ní nejraději? Mně se tedy mezi těmi perlami těžko vybírá nejlepší… mimo „The Heart Will Go On“ třeba „The Power of Love“ či „I Drove All Night“, z její francouzské produkce „Pour Que Tu M'aimes Encore“, „C'est mob Rêve de Toujours“ či „Vole“…

Nejlepší odpověď
BEAES

Mám ji moc ráda, je to úžasná zpěvačka. Má pěkné písničky a na ni, jako na ženu se pěkně dívá.

Další odpovědi
rybíz

Celine Dilon se objevovala dříve velmi často s videoklipy na satelitních kanálech Viva, Viva 2, Onyx, MCM, a někdy i na MTV počátkem 90.let

ReHu

Já myslím, že o ní slyšet bylo. Tedy slyšel ten, komu se její písničky líbí.

quentos

*mon rêve … pardon, překlep

quentos

bylo, ale zdaleka ne celosvětově…