pusinka50

Taky je vám jasné, jako mně, že na TYHLE ODPOVĚDI byste nelezli a rychle byste odešli, kdyby jste tu byli poprvé?

Nechá mě to psát dlouhej text do otázky a pak mi to při odesílání teprv oznámí, že můžu napsat jen 120 znaků, nezarazí mě to už dřív. Kterej debil dával dohromady tuhle novou webovku a kolik za tu příšernost dostal peněz, kterou si bude muset člověk nejdřív naštudovat, aby se tu aspoň trochu vyznal? Nejraději bych udělala odpovědím pápá…ale to by chtělo silnou vůli, tak budu tu asi trpět nějakou dobu, než se naštvu úplně:-( ☹ Co ten hovadskej předlouhej seznam podkategorií? To budu číst tejden!! Jsem totálně otrávená!
Doplňuji:
Taky vás to tak nadzvedlo a nas.alo?

Nejlepší odpověď
zzzzz

nas.alo mě to taky

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

Lidi se přirozeně brání změnám (viz. nový timeline na fb apd.) Ale co se funkčnosti a user-friendly přístupu týče, tak se mi také tyto nové odpovědi nelíbí :)

Například ta reklama v pravém sloupci na HTML5 on WIX… Alespoň dolů bych jí dal pod to menu 😁

terry

Jj, taky, taky.
A při psaní otázky nevidím na konec, takže když přeruším psaní, nevidím poslední písmeno a nevím, kde je přesně konec.

iceT

Za ty tři měsíce,co jsi tady registrovaným uživatelem,sis mohla všimnout,že pokud pokládáš otázku,máš na to omezený počet znaků a na tom se nic nezměnilo ani teď s novou vizáží.Jen to pole pro otázku je větší a upozornění na počet znaků menší.Je pravda,že ve staré verzi odpovědí už po vyčerpání znaků psát už nešlo,ale není na místě si stěžovat tady,to musí napravit ti nahoře.
Pokud místo otázky chceš psát rovnou román,není nic snazšího,než se po vyčerpání znaků přesunout do spodního obdélníku,v něm je potom místa víc než dost.

pizlicka

fuj tajksl,pusinko to je děs.ja kdyz jsem to poprve videla,zmizla jsem a prisla jsem az dnes.je to nepřehledné.as­pon,ze to nekdo tak od plic napise.