Avatar uživatele
quentos

Taky je sprint na vlak jedním z vámi nejčastěji prováděných sportů?

Za jakou nejkratší dobu jste to dali? Pochlubte se ;{))> já ostrým vlčím během za 5 minut, obvykle potřebuju na cestu dvojnásobek, a to ještě svižnou chůzí…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, iceT před 4949 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jednou,na vandru…šli jsme už na vlak,parťák – že zná zkratku. Ta byla. Místo abychom šli po silnici,sice fádní,ale rovné,tak nás protáhl cestou necestou,poslední kilometr jsme utíkali jak o život,měl jsem propocené i tele.
Zlatý vlčí běh.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Určitě už jsem mockrát něco dobíhala, i vlak. Ale za největší výkon považuji, když jednou doběhl vlak můj manžel. Je to už strááášně dávno. Měli jsme sraz na nádraží v posledním vagonu vlaku, já tam byla první. Jenže jsem uviděla v prvním vagonu kamarádku, tak jsem nastoupila k ní. Manžel mě hledal v posledním vagonu, ale když mě nenašel, tak zase vystoupil. Viděla jsem ho na nástupišti a volala na něj, všiml si mě až když se vlak už rozjížděl, takže nestihl nastoupit. Bylo to v Liberci na hlavním nádraží, další zastávka byla o kus dál ještě v Liberci, tuším Vesec. Vlak tam zastavil a čekal nějakou dobu na protijedoucí vlak. věřte nebo ne, manžel ho doběhl po kolejích a stihl nastoupit, takže jsme nakonec přeci jen jeli spolu. Měl můj neskonalý obdiv a ani mi nevadila všechna ta jména, která jsem tenkrát od něj dostala. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

ne jednou jsem běžela na autobus tato zkušenost mi natolik stačila že i kdyby to byl poslední vlak či bus nepoběžím,navíc jsem už roky nejela mhd ani vlakem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Na vlak ci bus[krome mhd]chodim vcas.Bydlela jsem kdysi kousinek od nadrazi,takze stacilo 5 minut.Muj stryc je na toto expert-nadrazi ma tak 20 minut od domu,ale stejne pokazde vybiha 10 minut pred odjezdem a celou cestu musi fakt sprintovat,ale jeste se nepoucil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Od asi jara, kdy jsem si pořídil nějaké boty, mám radost z pohybu. Takový SSprint do práce, to se vidí málo. Za vlakem a různými přemísťovadly niky nesprintuji. Ne že bych je předběhl, to mě nevadí. Vadila by mě vzducholoď. Sleduji takovou vzducholoď s respektem aby mě nespadla zrovna do cesty, když za nárazníky brzdím ujetý vlak.

Zdroj: http://www.stre­am.cz/video/520063-extaze-zvuku

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kapka

A teď už musím fakt běžet. Je 6:42. 🙂

před 4949 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek