quentos

Taky je sprint na vlak jedním z vámi nejčastěji prováděných sportů?

Za jakou nejkratší dobu jste to dali? Pochlubte se ;{))> já ostrým vlčím během za 5 minut, obvykle potřebuju na cestu dvojnásobek, a to ještě svižnou chůzí…

Nejlepší odpověď
anonym

Jednou,na vandru…šli jsme už na vlak,parťák – že zná zkratku. Ta byla. Místo abychom šli po silnici,sice fádní,ale rovné,tak nás protáhl cestou necestou,poslední kilometr jsme utíkali jak o život,měl jsem propocené i tele.
Zlatý vlčí běh.

Další odpovědi
kapka

Určitě už jsem mockrát něco dobíhala, i vlak. Ale za největší výkon považuji, když jednou doběhl vlak můj manžel. Je to už strááášně dávno. Měli jsme sraz na nádraží v posledním vagonu vlaku, já tam byla první. Jenže jsem uviděla v prvním vagonu kamarádku, tak jsem nastoupila k ní. Manžel mě hledal v posledním vagonu, ale když mě nenašel, tak zase vystoupil. Viděla jsem ho na nástupišti a volala na něj, všiml si mě až když se vlak už rozjížděl, takže nestihl nastoupit. Bylo to v Liberci na hlavním nádraží, další zastávka byla o kus dál ještě v Liberci, tuším Vesec. Vlak tam zastavil a čekal nějakou dobu na protijedoucí vlak. věřte nebo ne, manžel ho doběhl po kolejích a stihl nastoupit, takže jsme nakonec přeci jen jeli spolu. Měl můj neskonalý obdiv a ani mi nevadila všechna ta jména, která jsem tenkrát od něj dostala. 🙂

anonym

ne jednou jsem běžela na autobus tato zkušenost mi natolik stačila že i kdyby to byl poslední vlak či bus nepoběžím,navíc jsem už roky nejela mhd ani vlakem

iceT

Na vlak ci bus[krome mhd]chodim vcas.Bydlela jsem kdysi kousinek od nadrazi,takze stacilo 5 minut.Muj stryc je na toto expert-nadrazi ma tak 20 minut od domu,ale stejne pokazde vybiha 10 minut pred odjezdem a celou cestu musi fakt sprintovat,ale jeste se nepoucil.

anonym

Od asi jara, kdy jsem si pořídil nějaké boty, mám radost z pohybu. Takový SSprint do práce, to se vidí málo. Za vlakem a různými přemísťovadly niky nesprintuji. Ne že bych je předběhl, to mě nevadí. Vadila by mě vzducholoď. Sleduji takovou vzducholoď s respektem aby mě nespadla zrovna do cesty, když za nárazníky brzdím ujetý vlak.

Zdroj: http://www.stre­am.cz/video/520063-extaze-zvuku

kapka

A teď už musím fakt běžet. Je 6:42. 🙂