Löwe

Taky byste ho kousli, kdyby na vás šlápl?

http://m.novin­ky.cz/article­Details?aId=370941&sI­d=&mId=

Nejlepší odpověď
marci1

To víš že jo. Má čučet kam šlape. 🙂
Kvůli zírání do mobilu jsem musela jednou volat záchranku. Naštěstí ne pro mě. Z tramvaje vystoupila asi dvacetiletá dívka, samozřejmě zírala do mobilu, asi si neuvědomila, že je na ostrůvku, ze kterého musí sejít dolů ( a ještě šla mimo přechod ). Křup, pád na zem, noha nevydržela a zlomila se. Pozor na to, kam šlapete. 🙂

Další odpovědi
turbo085

To si piš. Kdyby koukal na facebook, kousl bych ho dvskrát :))

gecco

Mám mobil, kterým bych mohl hada ´umlátit´ a poté jím ještě zavolat policii nebo ochránce zvířat…
;-D
Neznámé hady – a živé, nekoušu…
😉