Avatar uživatele
Bunnik

Taky báte takovou rýbu?

To je hrůza, moje drahá sestřička nakazila celou rodinu… a postupně zjišťuji, že spousta lidí kolem touhle dobou marodí…
Doplňuji:
Jak slouží zdraví vám?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, anonym před 4965 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

viz má nedávná otázka – vrátil jsem se z turnaje z Brna úspěšně kvalifikován na mistrovství republiky, zato jsem tam chyt střevní chřipku. To už radši tu rýmu…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Uz ne,ale kazdorocne aspon jednou,ale priste me uz nedostane.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Nemám.
Celoročně posiluju imunitu a jak je vidět, asi to funguje 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já zatím ne ale moje dcery rýmu mají a co nevidět ju chytnu i já,protože když mé děti mají rýmu nebo kašel tak to vždycky přenesou na mě a já jsem pak nemocná taky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Zatím se držím…zdraví slouží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacaM

Ahojky…my jsme zdraví celá rodina…ťuk,tuk na dřevo 🙂 Bude to i tím, že užíváme bylinkové produkty. A když už se něco jako rýma objeví? Nasadíme pravidelné užívání OK Alfa+ a kapeme kapičky doma vyrobené z bylinek 🙂 Jsem také poradce, napište, doporučím vhodný produkt. Vše 100% přírodní bez chemie a od českého výrobce OKG. (maca.lvz@seznam.cz)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Taky, taky, a k tomu vyhozenou plotýnku. Jinak mám rýmu tak lx za 10 let, což je právě teď.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

Jo mám,sundalo mě to cca tak před týdnem a postupně to chytá celá rodina,bezva,takže to bude takový malý kolotoč,,,budeme to od sebe navzájem stále chytat…

před 4965 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bunnik

Obávám se, že u nás to tak taky dopadne :(

před 4965 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek