Bronzový

Taky báte takovou rýbu?

To je hrůza, moje drahá sestřička nakazila celou rodinu... a postupně zjišťuji, že spousta lidí kolem touhle dobou marodí...
Doplňuji:
Jak slouží zdraví vám?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

viz má nedávná otázka - vrátil jsem se z turnaje z Brna úspěšně kvalifikován na mistrovství republiky, zato jsem tam chyt střevní chřipku. To už radši tu rýmu...

Další odpovědi:

Zlatý

Uz ne,ale kazdorocne aspon jednou,ale priste me uz nedostane.

Zlatý

Nemám.
Celoročně posiluju imunitu a jak je vidět, asi to funguje :-).

Zlatý

Já zatím ne ale moje dcery rýmu mají a co nevidět ju chytnu i já,protože když mé děti mají rýmu nebo kašel tak to vždycky přenesou na mě a já jsem pak nemocná taky.

Zlatý

Zatím se držím....zdraví slouží.

Pokročilý

Ahojky....my jsme zdraví celá rodina...ťuk,tuk na dřevo :-))) Bude to i tím, že užíváme bylinkové produkty. A když už se něco jako rýma objeví? Nasadíme pravidelné užívání OK Alfa+ a kapeme kapičky doma vyrobené z bylinek :-) Jsem také poradce, napište, doporučím vhodný produkt. Vše 100% přírodní bez chemie a od českého výrobce OKG. (maca.lvz@seznam.cz)

Bronzový

Taky, taky, a k tomu vyhozenou plotýnku. Jinak mám rýmu tak lx za 10 let, což je právě teď.

Diskuze k otázce

Zlatý

kropitko

Jo mám,sundalo mě to cca tak před týdnem a postupně to chytá celá rodina,bezva,takže to bude takový malý kolotoč,,,budeme to od sebe navzájem stále chytat...

Bronzový

Bunnik

Obávám se, že u nás to tak taky dopadne :(

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.