Bunnik

Taky báte takovou rýbu?

To je hrůza, moje drahá sestřička nakazila celou rodinu… a postupně zjišťuji, že spousta lidí kolem touhle dobou marodí…
Doplňuji:
Jak slouží zdraví vám?

Nejlepší odpověď
quentos

viz má nedávná otázka – vrátil jsem se z turnaje z Brna úspěšně kvalifikován na mistrovství republiky, zato jsem tam chyt střevní chřipku. To už radši tu rýmu…

Další odpovědi
iceT

Uz ne,ale kazdorocne aspon jednou,ale priste me uz nedostane.

ReHu

Nemám.
Celoročně posiluju imunitu a jak je vidět, asi to funguje 🙂.

panenka

Já zatím ne ale moje dcery rýmu mají a co nevidět ju chytnu i já,protože když mé děti mají rýmu nebo kašel tak to vždycky přenesou na mě a já jsem pak nemocná taky.

BEAES

Zatím se držím…zdraví slouží.

MacaM

Ahojky…my jsme zdraví celá rodina…ťuk,tuk na dřevo 🙂 Bude to i tím, že užíváme bylinkové produkty. A když už se něco jako rýma objeví? Nasadíme pravidelné užívání OK Alfa+ a kapeme kapičky doma vyrobené z bylinek 🙂 Jsem také poradce, napište, doporučím vhodný produkt. Vše 100% přírodní bez chemie a od českého výrobce OKG. (maca.lvz@seznam.cz)

GM

Taky, taky, a k tomu vyhozenou plotýnku. Jinak mám rýmu tak lx za 10 let, což je právě teď.

kropitko

Jo mám,sundalo mě to cca tak před týdnem a postupně to chytá celá rodina,bezva,takže to bude takový malý kolotoč,,,budeme to od sebe navzájem stále chytat…

Bunnik

Obávám se, že u nás to tak taky dopadne :(