7KATKA7

Takových věcí, jakož to meteorit s rodokmenem, na naší planetě moc nemáme. Ale přece jsou. ..

Takových věcí, jakož to meteorit s rodokmenem, na naší planetě moc nemáme. Ale přece jsou. Ten třetí do počtu objevili: A)posádka kanadského civilního letadla (Let Winnipeg – Vancouver, únor 1977) b)skupina argentinských vaqueiros (při nočním utáboření, prosinec 1977)c)
kapitán a sonarový specialista japonské ponorky (při vynoření za účelem dobití akumulátorů, leden 1977)

Odpovědi
člověk

a jestli víš,co v tomto případě je rodokmen…