Lucijej

Taková zvláštní věc.....

Nejdou mi odesílat emaily, nejříve to nešlo jenom, pokud byly přiloženy přílohy – nijak veliké, jen pár kilo a teď to nejde vůbec. Adresa, předmět, obsah zprávy jsou uvedeny v pořádku. Buď to vystočí a dál se nic neděje nebo se uloží do rozepsaných zpráv.
Není možné, že mi Stroj chytnul nějakého emailového vira nebo tak něco? Vůbec netuším, co s tím. Jinak mi internet běží bez problémů.
Doplňuji:
Na Seznamu, ale píšou, že velikost mám neomezenou.

Nejlepší odpověď
bolak

Kde to máš, na seznamu?
Zkontroluj jestli nemáš plnou schránku. Je to napsaný úplně dole vlevo.
Doplňuji:
Ještě popřemejšlím. Zatím se zkus zeptat tady na online podpoře seznamu >>> http://napove­da.seznam.cz/cz/ser­vices/

Tam ti odpovědědí do minuty, pokud je problém u nich.

Mohla by to bejt nějaká porouchaná cookie, která ti nějak brání v odesílání, případně ti firewall z nějakýho důvodu blokuje u mailu odchod, ale ani jedný z těhlech dvou teorii který jsem tu teďka vyblinkal moc nevěřím.

Zkus se do mailu přihlásit z jinýho prohlížeče a odeslat email tam. Pokud to půjde, stáhni se Ccleaner a pročisti PC.

Pokud to nebude fungovat, tak si zkus vypnout firewall a zkusit odeslat e-mail.

Když nebude fungovat ani to a nepomůžou ti ani na podpoře, tak jedině založit novou schránku a všechny dosavadní e-maily si přetáhnout tam.

Další odpovědi
Fazzz

Tak v tom případě si myslím, že je v tom nějaký ten ,,vir". Já měla to samé, a nebo jsem ještě musela čekat půl hodiny, než se mi odeslal mail – bez přílohy. Udělala jsem si mail nový a cca za půl roku jsem se podívala na svůj ,,nakažený" mail a šel bez problémů.

arygnoc

to sa Seznamu občas stáva, mám podobnú skúsenosť.
Zajtra to bude ok.

fablen

Je taky možné, že Ti Tvůj e-mail právě převádí na nový vzhled. Já mám tento nový vzhled zatím jen u jednoho e-mailu, postupně ale přejdou na tuto formu i všechny ostatní, co jsou na seznamu.
Tam najdeš obsazenost stránky v levém menu: NASTAVENÍ – Informace o schránce. Kapacita je sice „omezená“, ale množstvím 30.000 e-mailů…

Na novou podobu už jsem si docela zvykla, ale chybí mi docela zásadní věc – možnost zaškrtnout volbu potvrzení o doručení.

Lucijej

Tak Vám všem děkuju za snahu, leč marná snaha.

Odesílání mi nefunguje už od pátku, takže pochybuju, že se něco změní.

Na podpoře seznamu mi řekli, že je všechno v pořádku, CCleaner mi nezabral, tři antiviry mi nic nenašli, zkoušela jsem tři prihlížece na třech počítačích a prostě nic.

bolak

Tak zkus ještě dvě věci.

  1. Zkus smazat pár mejlů s nějakou větší přílohou.
  2. Zkus si založit novou schránku a poslat nějakej mail z ní (jen pro jistotu)

A pak mám ještě dotaz, ty nemůžeš teda odesílat, ale přijímat můžeš?

Lucijej

No vymazala jsem 2/3 schránky a nic.
Odesílání mejlů z jiné stránky jde pouze, pokud jsou bez přílohy, ale mjinak mi mejly přicházejí, prostě jen nechtějí odejít…

bolak

to je divný, protože to co říkáš nedává smysl, resp. dává nesmysl :) ale u seznamu je možný všechno, takže tomu věřím

ale hlavně jed dvný, že ti to blbne i z jiné schránky (pokud tomu dobře rozumím) a i z jiného počítače, jak jsi psala, to prostě nedává smysl…ještě zkus poslat email sama sobě, jestli to půjde

a mrkni se ještě do nastavení>pokročilé nastavení>zobrazit informace o schránce

zkopíruj všechny info co tam jsou a hoď sem do diskuze

Lucijej

Už vím, co tomu je.........Je to rozbitý!

Momentálně se mipovedl odeslat jeden email, ale jen bez přílohy.