Avatar uživatele
Lucijej

Taková zvláštní věc.....

Nejdou mi odesílat emaily, nejříve to nešlo jenom, pokud byly přiloženy přílohy – nijak veliké, jen pár kilo a teď to nejde vůbec. Adresa, předmět, obsah zprávy jsou uvedeny v pořádku. Buď to vystočí a dál se nic neděje nebo se uloží do rozepsaných zpráv.
Není možné, že mi Stroj chytnul nějakého emailového vira nebo tak něco? Vůbec netuším, co s tím. Jinak mi internet běží bez problémů.
Doplňuji:
Na Seznamu, ale píšou, že velikost mám neomezenou.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? fablen, Gorbell, prkýnko před 4321 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Odpoveď byla označena jako užitečná

Kde to máš, na seznamu?
Zkontroluj jestli nemáš plnou schránku. Je to napsaný úplně dole vlevo.
Doplňuji:
Ještě popřemejšlím. Zatím se zkus zeptat tady na online podpoře seznamu >>> http://napove­da.seznam.cz/cz/ser­vices/

Tam ti odpovědědí do minuty, pokud je problém u nich.

Mohla by to bejt nějaká porouchaná cookie, která ti nějak brání v odesílání, případně ti firewall z nějakýho důvodu blokuje u mailu odchod, ale ani jedný z těhlech dvou teorii který jsem tu teďka vyblinkal moc nevěřím.

Zkus se do mailu přihlásit z jinýho prohlížeče a odeslat email tam. Pokud to půjde, stáhni se Ccleaner a pročisti PC.

Pokud to nebude fungovat, tak si zkus vypnout firewall a zkusit odeslat e-mail.

Když nebude fungovat ani to a nepomůžou ti ani na podpoře, tak jedině založit novou schránku a všechny dosavadní e-maily si přetáhnout tam.

Upravil/a: bolak

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Lucijej Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Fazzz

Tak v tom případě si myslím, že je v tom nějaký ten ,,vir". Já měla to samé, a nebo jsem ještě musela čekat půl hodiny, než se mi odeslal mail – bez přílohy. Udělala jsem si mail nový a cca za půl roku jsem se podívala na svůj ,,nakažený" mail a šel bez problémů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

to sa Seznamu občas stáva, mám podobnú skúsenosť.
Zajtra to bude ok.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

Je taky možné, že Ti Tvůj e-mail právě převádí na nový vzhled. Já mám tento nový vzhled zatím jen u jednoho e-mailu, postupně ale přejdou na tuto formu i všechny ostatní, co jsou na seznamu.
Tam najdeš obsazenost stránky v levém menu: NASTAVENÍ – Informace o schránce. Kapacita je sice „omezená“, ale množstvím 30.000 e-mailů…

Na novou podobu už jsem si docela zvykla, ale chybí mi docela zásadní věc – možnost zaškrtnout volbu potvrzení o doručení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lucijej

Tak Vám všem děkuju za snahu, leč marná snaha.

Odesílání mi nefunguje už od pátku, takže pochybuju, že se něco změní.

Na podpoře seznamu mi řekli, že je všechno v pořádku, CCleaner mi nezabral, tři antiviry mi nic nenašli, zkoušela jsem tři prihlížece na třech počítačích a prostě nic.

před 4321 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Tak zkus ještě dvě věci.

  1. Zkus smazat pár mejlů s nějakou větší přílohou.
  2. Zkus si založit novou schránku a poslat nějakej mail z ní (jen pro jistotu)

A pak mám ještě dotaz, ty nemůžeš teda odesílat, ale přijímat můžeš?

před 4321 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

No vymazala jsem 2/3 schránky a nic.
Odesílání mejlů z jiné stránky jde pouze, pokud jsou bez přílohy, ale mjinak mi mejly přicházejí, prostě jen nechtějí odejít…

před 4321 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

to je divný, protože to co říkáš nedává smysl, resp. dává nesmysl :) ale u seznamu je možný všechno, takže tomu věřím

ale hlavně jed dvný, že ti to blbne i z jiné schránky (pokud tomu dobře rozumím) a i z jiného počítače, jak jsi psala, to prostě nedává smysl…ještě zkus poslat email sama sobě, jestli to půjde

a mrkni se ještě do nastavení>pokročilé nastavení>zobrazit informace o schránce

zkopíruj všechny info co tam jsou a hoď sem do diskuze

před 4321 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

Už vím, co tomu je.........Je to rozbitý!

Momentálně se mipovedl odeslat jeden email, ale jen bez přílohy.

před 4321 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek