LaDy MuSiC

Taková Vánoční otázka :) Co byste dělali, kdyby vám někdo koupil k Vánocům tričko, které by vám bylo malé?

Já bych mu teda poděkovala to tričko bych si schovala. Jsou přece Vánoce a aspoň se ten někdo snažil :)

Odpovědi
tuCZek

Měl bych radost že mi lichotí :o)

… a asi bych ho daroval,nebo prodal

funa

udělal bych s nim radost někomu jinemu,a vlastně tim i sobě

hanny 2

Zeptala bych se ,jestli nejde vyměnit za větší?

marťa382

Poděkovala bych za krásný dárek,ale řekla bych, že je mi malé,jestli by nešlo vyměnit.

Vlk-Gabriela

Mě by pravděpodobněji někdo daroval triko ve větší velikosti. Ale i tak si každého dárku vážím a nikdy je nevyhazuji, ale pokud by mi opravdu nevyhovoval, tak ho třeba daruji někomu dalšímu.