Také zavíráte dveře způsobem tzv.prásknutí?

proč lidé mlátí dveřmi? (ne ve vzteku)? já osobně to nedělám. osobně si myslím, že ten,kdo to dělá, tak nemá cit pro okolí ani pro věc jako takovou

Odpovědi
anonym

Ne, nedělám to, chtěla bych, aby mi ještě hodně dlouho vydržely, vlastnoručně vydělaných peněz si vážím a věcí za ně pořízených taky.

anonym

Nepráskám, protože za a) nevydělávám tolik, abych měl na opravy a za b) musel bych to opravovat sám a zase jen tolik času nemám abych ho promarnil zbytečnými opravami kdy stačí jen být k věcem šetrnější.

jirka F

ne

iceT

Prásknu dveřmi jen když jsem hóódně nasraná,a to bývá jednou za uherský rok,zato však pořádně.

sesednizkola

dveře zavírám zásadně na klíč, nesnáším ty d…ty co s dveřmí práskají. Co jsem okoukal v baráku tak to dělají malé děti a primitivové