terry

Také vnímáte po zimě ta krásná rána, kdy už zpívají ptáci?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Ano je to paráda, ráno mě budí ,vyzpěvují – radují se a já s nimi .

Další odpovědi
iceT

No,je to hezké,u nás někteří ptáci vyzpěvují už ve dvě ráno…

beer

Samozřejmě. Spousta se jich už vrátilo a tedy se podle počasí mnozí teké předvádějí. Sídlištní kosi, stejně jako ostatní druhy jsou chudáci zblblí pouličním osvětlením a tak „jedou“ třeba už po půlnoci (konkrétně kosi). Běžně jsou slyšet svými jarními hlasy pěnkavy, sýkory, čížci, atd. Skřivana jsem slyšel minulý týden rovněž.

anonym

Snad dva tři dny zpátky jsem ráno slyšel ptáka pěvce, ale nejsem si jistý, jestli to nebyl skřivan.

pusinka50

Slyším ráno ptáčky, přemýšlím, kteří to jsou, ale mám teď takových starostí, že mi nějak náladu bohužel nezlepšují