david22

Také vás štve ta otravná otázka v prodejnách rychlého občerstvení: „tady nebo s sebou“ ?

Mě taky.

Nejlepší odpověď
anonym

Neštve, protože tam nechodím. Občas si koupím sýr v housce nebo hranolky ve stánku a tam se mě na nic takového neptají.
Doplňuji:
http://ekonomi­ka.idnes.cz/za-jidlo-s-sebou-fastfoody-plati-snizenou-dph-fa5-/ekonomika.as­px?c=A120411_161836_e­konomika_neh

Další odpovědi
Drap

Mně ne, nechodím do rychlého občerstvení.

Damiana

Ne. Mě štve to, co tam prodávají. Proto tam nechodím.:-)

Skeptik

Mám rád Donër Kebab, rád si jej vychutnám, u nás jej bistro dělá z originálních surovin. Je to mnohdy zdravější než sračky vyrobené z polotovarů nakoupených v hypermarketu, co se dělaj ve školních jídelnách a menzách.
Jídlo si beru s sebou a článek, co mi poslal Vlk z lesa, mě jen utvrdil v tom, abych si jej bral, protože lidi, co vedou to bistro, si jistě za svou tvrdou práci zaslouží každý peníz a bylo by škoda, kdyby jim to ukradl hamounský zlodějský stát na dani z přidané hodnoty.

Zibner

Koho by to neštvalo, no ne?

Pilot486

neštve rovnou hlásím.
Hlava mi nebere jak vás můžou štvát takové prkotiny =D

www

Tam se nestravuji.
Pokud se ale obsluha ptá, asi k tomu má dobrý důvod.

Lukasy

Tak přitom co si budeš něco objednávat tak řekni že to chceš sebou nebo tady a neřekne ti to.

annas

Do rychlého občerstvení nechodím. Ale vždy bych nahlásila předem, že chci zabalit jako např. v cukrárně. . Zajímavý odkaz od Vlka z lesa.

anonym

Jsem ten článek před časem četla a při otázce si na něj vzpomněla.

david22

Díky. Mě jde spíše o to opačné, v klidu posedět. Oni nejraději v rámci šetření by mi to zabalili a alou…

david22

Skeptik> nojo, ale někdy by znavený poutník rád poseděl

david22

Damouš> ale např. Baguette boulevard neprodává zas tak nezdravé věci

david22

Pilot486> podle hesla „náš zákazník, náš pán“ by to tak bý nemělo

david22

www> dobrý důvod? Prudit chcou … svině.

david22

Vlk z lesa> a to je to špatný

anonym

Je něco špatného na tom, co píši a nebo na obsahu článku v diskuzi. Na první se mohu obhájit tím, že i v tom stánku si jídlo zakoupím jednou za uherský rok.

david22

Ne, samozřejmě se mi nelíbí to, co píší v tom članku.
To, co jsi napsala ty, je dobrý, ode mě nominace :)
(kdybych byl zlatý, tak i víc bodů)

anonym

Člověk může být zlatý i když je jenom bronzový. A jinak děkuji.

david22

:)
:-*