Také vás přepadá hlad,když nakupujete v potravinách ?

Doplňuji:
To já,i přesto,že mám zrovna po jídle ,si neodpustím koupit nějakou dobrůtku. Asi jsem nenažranec! 😁

Nejlepší odpověď
iceT

Joooo,hned mám chuť na to a na tamto,dokonce jsem se přistihla,že když jdu jdo nakupovat hladná,tak slintám:-) jako ti Pavlovovi psi,proto se raději najím,než jdu nakoupit,prý se to doporučuje,když chcete na nákupu ušetřit a nekupovat zbytečnosti:-)

Další odpovědi
hanny 2

Tam chodím zásadně najezená,jinak bych koupila všechno.

Jikra

No samozřejmě. To je normální.
Ale opravdu to chce se před návštěvou těchto
bohulibých zařízení preventivně nafutrovat,
jinak hladový koupí i to co by jinak nekoupil.

tom004

Hlad ne,ale koupil bych všechno z čeho by šla uvařit nějaká dobrota. A to je skoro ze všeho.

Rocker

Vždycky aspoň tyčinku u pokladny:-)

venkovan

Znám sumu na své platební kartě. V obchodě mne nerozhodí ani uherák porcovaný na těle neoděné modelky.
Dobrůdky si kupuji, a které už rakticky vím když do obchodu vstupuji.