Lurius

Také vás mučí vlastní sny?

Poslední dobou se velmi často probouzím ze snů které mě zahlcují starostmi. Způsobím něco tak moc špatného, že mě probudí až zamyšlení se nad tím zda je to vůbec možné…

Ale ta úleva je neskutečná :D

Nejlepší odpověď
da ny

Ne,
spím skvěle, vstávám svěží a zvesela.

Doplňujte hořčík: http://www.do­logran.cz/ natural.

Při jeho nedostatku bývají křeče v lýtkách, cuká oko a zdají se děsivé sny.
Před spaním nehodnoťte den, přemítání o starostech a problémech je k ničemu. myslete na něco pěkného, místo, kde se Vám líbí/líbilo a kde je Vám hezky.

Další odpovědi
Kepler

Bohužel své sny neovládáme, ale jsou odrazem našeho podvědomí, a to je zase odrazem skutečných starostí. Takže by bylo dobré začít napravovat tu realitu, i když se to snadno řekne a hůř provádí. Někdy si před spaním dávám mátový čaj, nebo nějaký ten šláftruňk. A taky jsem si všiml, že není dobré chodit spát s plným žaludkem. To se mi pak zdají pěkné divočárny.

majestic

Ne, já jsem masochista.

Šidlo

mučí vás tiež pohľad do záchodovej misy?

tak ,ako treba vyprázdňovať telo, treba vyprázdňovať podvedomie

len šialencom sa nesníva a zlé sny sú znakom, že to v hlave funguje

skôr sa zamyslite, prečo vás mučia výčitky za niečo, čo ste nespravili a čo zrejme spraviť nechcete......ak máte výčitky za neškodné veci/len za myšlienky na niečo zlé, to by mohlo znamenať ocd

pripomína mi vtip o žene, ktorá vynadala mužovi, lebo sa jej snívalo, že ju podvádza

každopádne, zlé sny sú zdravé, ale myslenie ,,keby bolo keby" je rozhodne škodlivé

klumprt

Někdy, když mám nějaký nedořešený problém, tak se mi pak zdává o nějakém podobném ale jiném-snovém nedořešeném problému. Ale dá se to přežít.

Roman71

Ne že by mne zrovna mučily, ale dokáží slušně překvapit.
Některé sny by byly zajímavými kandidáty na scénář scifi filmu :))

Jinak spím celkem v klidu :)

dubraro

Ano, také. Některé by vydaly na celovečerní horor.