krftwrk

Take vam vadi zdejsi trollove ?

Me hrozne. Strasne mi pijou krev, nechapu, jak nekdo muze byt takova hiena a delat si z ostatnich bzundu. Jsme civilizovana zeme, ne nejake rusko, tak se podle toho chovejme !

Nejlepší odpověď
Kiti

Ano vadí, nejhorším je krftwrk, odpovídá hlouposti, často i sprostě v mylné představě, že je vtipný. Nadále si s tím nevíme rady.

Další odpovědi
marci1

Moc si věříš, ale dokud ti bude stále někdo odpovídat, tak tě to bude strašně bavit. Doufám, že to nebude dlouho trvat. Ahoj. 🙂

anonym

Ahoj, sice mám nicka česílko, ale jsem tu v převlečení. Jsem malý, takový zaprdlý, inu jako troll.

led

Najviac mi vadia užívatelia pýtajúci sa formou „Take vam vadi zdejsi…“
Ano, títo duševní trollové mi tu prekážajú.
U rozumného človeka nezáleží na jeho výške a šírke.

zzzzz

Mi nevadíš, občas se zasměju, tak ti dám i palec:-))
jen si říkám, co tě k tomu vede? Mě by to bavilo hodinu, možná dvě, ale pak by mě to asi začalo nudit. Tak co tě k tomu vede? Máš nějaký mindrák, který si tímto léčíš, nebo co?

krftwrk

Ne, zadne min-draky. Jen chci dostat ban, tak tu delam bordel :)

zzzzz

a ty si ho už pod jiným nikem nedostal? Já tě na jednu stranu chápu, to mazání mě také se...... a

krftwrk

Dostal. Jinal ty provokacky jsou prave kvuli tomu mazani. Kdyz se na neco zeptam, co potrebuji vedet, tak se to vetsinou smaze a kdyz se ze srandy na neco zeptam, na nejakou blbost, tak to se vetsinou nemaze…

zzzzz

no, přesně tak to tu je:-(((
S tím už tu bojovalo lidí, a nikdo nic nezmohl, prostě mazal je idio…

krftwrk

Kiti > on ma nekdo stejny nick jako ja ?

mosoj

Proč? Já vím o co jde.

krftwrk

To jsme dva :)

Kiti

Pokud máš pocit, že to, co jsem ti odepsala se tě netýká, tak potomo ano, má.

krftwrk

Vsadim se, ze si nejakej vtipalek zalozil fake ucet krftwrk aby pospinil moji osobnost !!!!!