suaeda

Také Vám vadí příliš hlasitá reklama?

Otázka ohledně reklamy v TV se zde již částečně probírala. Přesto se Vás zeptám na vaše názory. Také Vám vadí příliš hlasitá reklama v TV, jejíž zvuk je o několik decibelů vyšší než běžný program. Jinde v zahraničí to již upravili, ale je to stále stejné. Nejhorší je to v noci, kdy se díváme na film a najednou začne burácet nabídka na ledacos, která je slyšitelná po celém bytovém domě.
Na internetu jsou dokonce petice proti hlasitosti reklamy:
http://www.stop­hlasitereklame­.cz
Díky za názory.

Nejlepší odpověď
venkovan

Vadí, ale doslova mne děsí světelní reklama u silnic. Například v Praze na Jižní spojce je na několika místech doslova nebezpečná – oslňuje, strhává pozornost od aut předemnou apod. Ale ještě jsem se nedostal k tomu, abych s tím něco začal dělat. Jinak jsem typ člověka, se kterým reklama moc nedělá – bilboardy povětšinou přehlížím – je jich tam tolik, že si stejně nepamatuji co na nich je

Další odpovědi
anonym

Na televizní obrazovku se skoro vůbec nedívám a zvukové předěly mi nějak nevadí.

Drap

Vadí

manon

Tohle je možná případ, kdy petice může mít smysl. Když se předá na správná místa. Reklamy jsou děs, ale je fakt, že já je nevnímám (kvůli takovým ignorantům, jako jsem já, ji udělali tak hlasitou – abychom si všimli :) ), zvýšená hlasitost mi vadí, naštve, když to začne řvát a já nemám poruce ovladač – ale nedonutí mne vnímat obsah :). Takže celkem zbytečný marketingový tah. I když, kdoví…hodnocení od někoho, kdo reklamy do uší, natož do mozku nevpustí, není to pravé :)

baghira

Pokud mám po ruce dálkové ovládání, tak nevadí.

mosoj

Vadí a nejenom mně.
http://www.li­dovky.cz/snemov­na-podporila-zakaz-hlasite-reklamy-v-televizi-pc3-/ln-media.asp?c=A120502_­195954_ln-media_ape

Ovšem vrchol blbosti jsou do denního světla řvoucí světelné panely na rušných křižovatkách ve městě. Mám dojem že v Plzni již zmizely. Zřejmě se ještě pár rozumných našlo.

zl@tk@

Ano vadí a to tak, že velmi. Bohužel asi nevadí našim zákonodárcům a lobistům, protože jinak už dávno by se tato hlasitost u nás regulovala.