Stříbrný

Také Vám vadí příliš hlasitá reklama?

Otázka ohledně reklamy v TV se zde již částečně probírala. Přesto se Vás zeptám na vaše názory. Také Vám vadí příliš hlasitá reklama v TV, jejíž zvuk je o několik decibelů vyšší než běžný program. Jinde v zahraničí to již upravili, ale je to stále stejné. Nejhorší je to v noci, kdy se díváme na film a najednou začne burácet nabídka na ledacos, která je slyšitelná po celém bytovém domě.
Na internetu jsou dokonce petice proti hlasitosti reklamy:
http://www.stophlasitereklame. cz
Díky za názory.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vadí, ale doslova mne děsí světelní reklama u silnic. Například v Praze na Jižní spojce je na několika místech doslova nebezpečná - oslňuje, strhává pozornost od aut předemnou apod. Ale ještě jsem se nedostal k tomu, abych s tím něco začal dělat. Jinak jsem typ člověka, se kterým reklama moc nedělá - bilboardy povětšinou přehlížím - je jich tam tolik, že si stejně nepamatuji co na nich je

Další odpovědi:

Na televizní obrazovku se skoro vůbec nedívám a zvukové předěly mi nějak nevadí.

Zlatý

Vadí

Stříbrný

Tohle je možná případ, kdy petice může mít smysl. Když se předá na správná místa. Reklamy jsou děs, ale je fakt, že já je nevnímám (kvůli takovým ignorantům, jako jsem já, ji udělali tak hlasitou - abychom si všimli :) ), zvýšená hlasitost mi vadí, naštve, když to začne řvát a já nemám poruce ovladač - ale nedonutí mne vnímat obsah :). Takže celkem zbytečný marketingový tah. I když, kdoví...hodnocení od někoho, kdo reklamy do uší, natož do mozku nevpustí, není to pravé :)

Zlatý

Pokud mám po ruce dálkové ovládání, tak nevadí.

Zlatý

Vadí a nejenom mně.
http://www.lidovky.cz/…

Ovšem vrchol blbosti jsou do denního světla řvoucí světelné panely na rušných křižovatkách ve městě. Mám dojem že v Plzni již zmizely. Zřejmě se ještě pár rozumných našlo.

Pokročilý

Ano vadí a to tak, že velmi. Bohužel asi nevadí našim zákonodárcům a lobistům, protože jinak už dávno by se tato hlasitost u nás regulovala.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.