LůcaDůcaPůca

také vám vadí odpovědi které vám nepomůžou nebo jsou zbytečné?

vadí mi když se na něco zeptám a někdo mi odpoví třeba i urážlivou odpovědí nebo odpovědí která mi vůbec nepomůže. Vadí vám to taky? Myslím odpovědi na tomto webu :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Damiana

Ano, vadí mi to

Vadí mi, když odpověď tázajícího ponižuje a poučuje. Vadí mi, když někdo bere „odpovědnost“ za tento (víceméně zábavný web) do vlastních rukou a coby samozvaný správce (správci) rozhoduje o tom, co kdo smí a co nesmí.
Zavání mi to až příliš jeho vlastním osobním neúspěchem, selháním v soukromí a kdovíjakým zabedněným problémem ještě. Vadí mi mentorování a otravování zdejší atmosféry – když by to tu mohlo být docela fajn.
Líbilo by se mi, kdyby uživatelé (hlavně ti skalní) brali na zřetel i to, že každý „nedosahuje“ jejich „hvězdné úrovně“ a odpovídali a chovali se k jiným – novým (i mezi sebou) slušně. Dostanou pár palců, blýskavou „medaili“ a chovají se jako by v reálu dostali červený diplom. Právě určitá pokora, nadsázka, vtip a radost ze sdílení toho co vím, co jsem v životě zažil a co opravdu znám – to tu hodně chybí. Netvrdím, že u všech. Díky za některé skvělé uživatele – kvůli nim sem chodím. Syndrom instituce je děsná věc. V hrubé podstatě dost směšná, v koncích trapná.
Vadí mi hloupé a sprosté otázky a zbytečné odpovědi.
Paradoxem ale je, že jakmile s tím buzerováním jeden přestane, vždy se rychle najde další samozvaný šéf, který lačně a střelhbitě obsadí jeho místo.
Nechápu to. Myslela jsem, že sem se chodí někteří lidé odreagovat, další poučit, jiní podělit o své znalosti. Proč je to tu občas jak na buzerplace – o tom by se měl jeden každý zamyslet sám.

Další odpovědi
anonym

Ne, nevadí mi to

Doplňuji:
Moje odpovědi také nebývají z nejlepších, ale snažím se hlavně nikoho neurážet – což se mi nelíbí ani u ostatních tazatelů a odpovídajících. Pokud někdo odpoví se snahou pomoci, ale i tak mi odpověď nepomůže, tak ocením alespoň snahu. Jinak mi nevadí ani odkazy na internet nebo modrou lištu – i když ani tehdy se odpověď na otázku třeba nedozvím.

bolak

Ano, vadí mi to

Vadí mě spíš lidé kteří nepomůžou, nebo lidé kteří jsou tu zbyteční a ty pak dávají právě rady které nepomůžou nebo odpovědi které jsou zybtečné, kupříkladu: „najdi si to na googlu“ , „tohle už je tu po milionkrátý“, „svatá prostoto, už ses tu dost dlouho na to aby ses naučila používat lištu“, „najdi si to, máš tam 604 odkazů“ nebo „neopisuj“ , „podvádíš“ a podobné hemzy.

Sůwa

Ano, vadí mi to

Vadí mi, když mne někdo odkáže na zdejší vyhledávací lištu, tam se toho totiž moc užitečného najít nedá. Každý není tak zběhlý ve vyhledávání na interneru, tak odkaz na určité stránky přivítám.

briketka10

Ne, nevadí mi to

záleží na tom jak se zeptáš a na co se zeptáš..
jestli se dá odpověď lehce najít na netu, pak se nediv reakcí uživatelů..

Doplňuji:
odkazování na lištu mi taky vadí, ale to se týká nováčků, kteří ani neví co nějaká lišta je :(

manon

Ano, vadí mi to

Ano, hned napoprvé mne to dost napružilo. Myslím, že by nikoho neubylo, pokud o daném problému nic neví, že by mlčel. Že by dokázal neodpovědět… :) Odpověď za každou cenu mi přijde, že někdo chce být hlavně vidět. Pletu se?

bestanswer

Ne, nevadí mi to

Také vám vadí hloupé otázky, na které si může odpověď vyvodit tázající sám ?
Doplňuji:
Anonymz1998: to nebyla otázka k zodpovězení, ale nevadí …

aramah

Ne, nevadí mi to

Třeba ta tvoje otázka,
nějak nestíhám, závažnost a nutnost se dozvědět proč právě mě by to mělo vadit :(

Protiva

Ano, vadí mi to

Doplňuji:
Vadí mi zbytečné otázky a neužitečné odpovědi.
Na některé otázky se ani rozumě nedá odpovědět.
Připadá mi to tady, ze se jde za body, a dobrá otázka se ihned ztratí v záplavě nesmyslů a stupidních otázek, které lze najít třeba na google.

Jsem pro zrušení bodování. :)

Lorrien

Ano, vadí mi to

Dokonce mi vadí i odpovědi konkrétních lidí. ;)

anonym

Ano, vadí mi to

Doplňuji:
Vadí, protože každého zajímá něco jiného, coje pro někoho důležité, je pro druhého hloupost a taky tak odpoví, mě je celkem jedno, kdo sico myslí o mojí otázce, i když převážně spíš odpovídám, musím se polepšit a taky přidat pár absolutně hloupých otázek, které mi ale připadají důležité a podle odpovědí zjistím, kdo je shovívavý a kdo arogantní, i když nemá být proč, to by se to tady muselo přejmenovat třba na-odpovídej, jak nejhnusněji umíš…mě spíš nebaví jen y technické otázky, kterým fakt nerozumím, tak ale na ty neodpovídám, taky co,že?No a i tyhle otázky,pro mne bezvýznamé jsou pro druhého zajímavé a když má k tomu co říct, tím líp

Jájá...

Ano, vadí mi to

Vadí mi urážky v odpovědi. Pokud mi odpověď nepomůže, ale je slušně napsaná, pak jsem ráda i za ni :) Každý radí, jak umí :)

Lakeysha

Ne, nevadí mi to

Někdy jsou zbytečný, ale někdy mají nějaký rozumný sdělení i přes to, že takovou odpověď nechceš slyšet…každopádně nemusíš si takových odpovědí všímat.

anonym

Ano, vadí mi to

Kolik lidí z těch 15 tisíc registrovaných si podle Vás přečetlo pravidla platná pro tento server a kodex uživatele?
Odpověď na Vaše otázky je v nich obsažená, hlavně k kodexu. Stačí jenom sjet dolů a přečíst si je.
Chtít zde jenom normální lidskou slušnost je pro mnohé uživatele nepředstavitelné. Vždyť ve zdejší anonymitě si mohou dovolit nechat vyvřít veškeré to svinstvo, které musí na veřejnosti normálně skrývat. Tady je prostě možné setkat se se vším možným. Tak se tím, prosím, nenechejte otrávit. Uvědomte si, že hulvátství nemluví o Vás, ale o tom, kdo se jako hulvát chová.

Kodex uživatele
Kodex uživatele Odpovědi.cz
Odpovědi.cz je internetová komunita, jejíž uživatelé pokládají otázky a odpovídají na široký okruh témat. Jako každá jiná komunita, i Odpovědi.cz mají sadu základních pravidel a principů, které musí být dodržovány jejich uživateli. Používání serveru Odpovědi.cz se řídí Kodexem uživatele a Podmínkami pro užívání služby Odpovědi.cz.

Pozitivní chování
Udržení Odpovědi.cz užitečným, zábavným a pozitivním místem závisí na pomoci každého člena komunity. Každý uživatel může nahlásit závadnou otázku nebo odpověď. Uživatelé, kteří si svým působením na serveru Odpovědi.cz vybudují důvěru a kredit budou mít při hlášení závadného obsahu a porušení kodexu vyšší váhu.

Podělte se o svoje vědomosti
Jedním z mnoha způsobů jak pozitivně přispět v rámci komunity je sdílet svoje znalosti a zkušenosti. Vždy se najde někdo, pro koho budou vaše odpovědi užitečné.

Buďte zdvořilí
Pamatujte, že Odpovědi.cz jsou různorodou společností lidí s rozdílnými názory. S každým by mělo být jednáno s respektem. Respektování ostatních dělá komunitu lepší pro všechny.

Buďte dobrými členy
Ohodnoťte hvězdičkou nebo palcem pokud vidíte zajímavou a užitečnou otázku nebo odpověď. Pokud uvidíte porušení pravidel, tak to nahlašte. Všichni jsme zavázáni dělat maximum proti zneužití Odpovědi.cz a s vaší pomocí se nám to podaří.

Uvádějte zdroj
Je naprosto v pořádku používat on-line zdroje pro odpovídání na otázky. Pokud čerpáte z nějakého zdroje, uveďte tento zdroj a nechte uznání tomu komu patří.

Pokládejte jasné otázky
Pokládejte svoje otázky přesně, ale buďte i dostatečně popisní, aby ostatní pochopili na co se ptáte. Správná gramatika a psaní bez překlepů pomohou lidem najít vaše otázky. Pokud uživatelé pochopí na co se přesně ptáte, tak obdržíte kvalitnější odpovědi.

Uvádějte správné kategorie
Zařazení otázky do správné kategorie pomáhá, aby vaše otázky nalezli správní lidé, kteří dokáží kvalitně odpovědět. Otázky zábavného charakteru a otázky sloužící ke zjištění subjektivního názoru, jejichž odpovědi nepřinášejí užitek ostatním uživatelům nebo jejichž platnost v čase klesá musí být vždy v hlavní kategorii Ankety a zábava, i když by bylo možné jejich téma přiřadit do jiné kategorie.

Otázky a doporučení, která směřují k provozovateli serveru Odpovědi.cz, případně k jednotlivým funkcionalitám aplikace Odpovedi.cz nebo k jednotlivým uživatelům nepatří do žádné z hlavních kategorií a měly by být směrovány k adresátům jinou cestou (info@odpovedi.cz nebo emailové kontakty na uživatele). Takovéto příspěvky mohou být smazány bez dalšího upozornění.

Negativní chování
Porušení Kodexu uživatele může vést až k okamžitému zablokování uživatelského přístupu bez předchozího upozornění.

Použtí nenávistné řeči, chvástání se a popuzování
Odpovědi.cz není místem pro ventilování osobních frustrací nebo chvastounství. Jsme komunita lidí s rozdílnými názory, zkušenostmi a původem. Respektujte proto prosím ostatní a zdržte se popuzujících nebo nenávistných komentářů.

Chatování nebo podobné porušování formátu otázka → odpověď
Odpovědi.cz je komunita pro pokládání otázek a odpovědí, NE internetový chat. Pokud příspěvek není otázka nebo odpověď, nemá zde co dělat. Pokud hledáte místo pro diskuzi a chatování, zkuste jiné internetové servery.

Vulgarismy a obscénnost
Protože jsou Odpovědi.cz veřejně přístupnou službou, vulgární a sexuálně explicitní jazyk není přípustný. Zároveň nejsou vítány urážky, agrese, osočování a obecně závadné příspěvky.

Zneužití komunity
Odpovědi.cz je místo pro získání znalostí, ne zákazníků, internetového provozu nebo rande. Pokud máte zkušenosti v nějakém oboru nebo specifické hobby a vlastníte webovou stránku, je vpořádku k dobré odpovědi, která je k tématu uvést odkaz na vaši stránku, blog nebo e-mail s nabídkou dalších informací. Není však přípustné uvádět odkaz, který není k tématu, je evidentně nabídkou nebo je zaměřen k osobnímu nebo finančnímu prospěchu. Zároveň jsou nepřípustné návrhy na rande apod.

Podvádění
Bodovací systém je zamýšlen k odměnění členů komunity za sdílení jejich znalostí, otázek a odpovědí. Zakládání více uživatelských profilů, nebo vkládání opakovaného obsahu pouze za účelem získání bodů a nabízení bodů za hodnocení ostatním není povoleno. Vkládání nesmyslných a bezobsažných odpovědí nebo kopírování odpovědí ostatních uživatelů je také považováno za podvádění.

Porušení zákonů
Není povoleno uvádět cokoliv, co je v rozporu s platnými zákony. Je nepřípustné navádět lidi ke sdílení jejich osobních údajů. Je zakázáno porušovat autorská práva, vyhrožovat nebo porušovat soukromí ostatních.

Zneužití Odpovědi.cz
Není povoleno zakládat více uživatelských účtů (profilů) za účelem porušení tohoto kodexu a podmínek Odpovědi.cz. Nepokládejte otázky, které jsou nesrozumitelné nebo v cizím jazyce a nepokládejte stejnou otázku opakovaně. Komunita spoléhá na hlášení závadného obsahu a hodnocení uživatelů, proto nezneužívejte tyto funkce k poškození jiných uživatelů nebo k vlastnímu prospěchu.

Uvádění v omyl a vkládání nesmyslů
Není povoleno záměrně vkládat neužitečné odpovědi, které mohou uživatele uvést v omyl. Není správné ani vkládat nesmyslné odpovědi a otázky, tyto budou provozovatelem smazány.

Poškozování ostatních
Není přípustné vkládat odkazy, které vedou na stránky obsahující viry, škodlivé programy, nebo které naruší provoz Odpovědi.cz

Buďte zodpovědní a nepokoušejte se vystupovat klamavě, připisovat si neoprávněné znalosti. Neposkytujte rady a odpovědi, které by mohly někoho poškodit. Nenavádějte k násilí nebo škodlivé činnosti.

lukyLuky

Ano, vadí mi to

ano atika se to taky otazek

Anonymz1998

Ano, vadí mi to

Doplňuji:
besta… : ne.

SINGO

Ano, vadí mi to

kefud

Ano, vadí mi to

bolak

briketka10: to bych ani neřek :)

"ocko

Bolaku, na toto téma tu padla otázka asi před dvěma měsíci. Zkus si ji vyhledat v šedé liště. Jsou tam uvedeny dost široké poznatky na toto téma…"

nebo > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kam-se-picha-injekce-proti-rakovine-delozniho-cipku-2

a tak dále a tak dále :)

Navíc tohle to tady je poradna kde lidé mají jedinečné a neopakovatelné problémy a proto na ně požadují jedinečné a neopakovatelné rady, tudíž chtít po někom aby nevkládal otázky a místo toho si někde vyhladával nějakou podobnou otázku, navíc několik let neaktuální, je prostě nesmysl.

Komu to vadí, že už to tu jednou bylo? Čím víc otázek, tím víc odpovědí a tím větší šance že někdo s podobným dotazem najde někdy příště řešení. A když mu na to hodíte odkaz, dobře, ale hulákat na někoho, kdo sem přijde s nějakým problémem, aby si to laskavě našel v liště a neobtěžoval, nebo osočovat ho že podvádí, a že otázku položil jenom aby nahnal body…

Vemte si třeba lékařský poradny, jak by se asi ocku a Dr.Axlovi líbilo, kdyby měli nějakej zdravotní problém a jako odpověď od lékaře jim do e-mailu přišlo: „sakra to už tady bylo před dvouma měsícema, najdi si to v liště“…

hm? já bych řek že asi moc ne…

briketka10

bolaku co bys ani neřek ? nepanimáju ??

bolak

…no že zdejší vševědi odkazujou na lištu jenom nováčky :)

http://www.you­tube.com/watch?v=t3uT­M1hNzts&featu­re=player_deta­ilpage#t=4135s

briketka10

очень хорошо :o)

bolak

ocko: Můžu se zeptat kde pořád bereš ta svá čísla? Třeba teď konkrétně těch 15 tisíc? Ze kterého prstu sis je vycucala?

Děkuji.

Děda Louda

Jenom pro upřesnění: Těch 15000 je skutečně hrubý odhad. V této chvíli je registrovaných ve skutečnosti 17067.

bolak

A ty si to číslo vzal prosímtě kde, jestli se můžu zeptat? :)

bolak

Aha, vy to berete z žebříčku, tak už chápu proč vám vycházejí taková čísla.

bolak

jinak skut.poč.reg.už. je 32.487

a není to hrubý odhad…