Kyta

Také vám vadí, když komentátor říká: „drezy“, místo „dresy“?

Mně to rve uši:)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Mě rve oči typografická úprava tvé otázky. Mám tím na mysli původní verzi otázky před zásahem moderátora.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Ne, já se na sport nedívám a proto mám uši stále na hlavě.

quentos

Jo, jako anglistovi mně to taky rve uši, podobně jako jiná prznění anglických výrazů.

Elk

Samozřejmě! Jenomže mluva nejenom moderátorů v tv je někdy hrozná. Takové to pražské É anebo teť-é, kdyš-é atd. Hrůza.

iceT

Podobně jako když kterýsi jakobymoderátor říká konzert místo koncert.

anonym

Ne,na porno nekoukám.