setapouch

Take vam v zatemnele mistnosti mozek vnuti dojem vecera?

Stava se mi to pri dlouhych telekonferencich – okna zatemnela, ze vubec nepropousti venkovni svetlo, rozsvicena svetla, pustene obrazovky… Pak, kdyz konference skonci, zacnou se roztahovat zaluzie a do mistnosti vpadne denni svetlo, me prekvapi, ze je vlastne bily den :)
Stava se to i vam?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
klumprt

Ano

Ano, hlavně večer 🙂

jirinka001

Ano

anonym

Ne

Obecně nemám moc rád příliš jasné světlo – takže si, pokud možno, udržuju šero stále.
😉

setapouch

PS: omluvte, prosim, diakrtky, pisu z mobilu.