Jahoda

Také vám to tak přijde?

Také vám to tak přijde, že když jdete do obchodu a nakoupíte za 500 Kč, že v té tašce nic nemáte? Mně ano. Nakoupím za pětistovku a mám tam mlíko, rohlíky, máslo, jedno plato taveného sýru, 20deka nějakého salámu, a tím to končí… Také vám to tak připadá?

Nejlepší odpověď
dudu

Pamětníci tvrdí, že za to může mnohem lepší fyzická zdatnost dnešní generace. Když prý dříve někdo nesl nákup za pětistovku, tašku sotva vláčel. Dnes s ním každý vyběhne z obchodu i do schodů jako čiperka??.

Další odpovědi
Miroslavst

My kupujeme taky to nejlevnější-rohlíky za 0,90 apod. Taky platíme dost, ale s tím bohužel nic neuděláme. Prostě jak se říká. jíst se musí.
Ale musím oponovat tou pětistovkou za tvůj nákup
mlíko 15,–
rohlíky (i kdyby dost tak 50ks) 50,–
máslo 25,–
sýr (třeba 20dkg) 30,–
salám když vysočina 0,5kg 60,–
celkem mě vychází 180,–
Takže mi dej to pětikilo a já ti za něj nakoupím :D

anonym

Jo devce,to jsou ty nase lidove ceny,take jsem s tim bojovala no dnes se snazim trochu jinak nakupovat.Vratila jsem se k nakupum u sedlaku,maso atd…

grifin

Jahodo,to je zajímavé,ten pocit,mám též!
Když kupuji,podumám,moc li peňez ještě mám!!

anonym

Nás taky jednou překvapila cifra u kasy, když byla vidět skrz košík podlaha.. 1000kč a košík prázdnej

davieva60

Zdravím. Protože dnes už to bývá zvykem, že za hodně peněz málo muziky, tak si občas to heslo trochu přehodím. Vzhledem k tomu, že se dnes ještě dají koupit občas rohlíky za 0,60 Kč nebo za 0,90 Kč, tak si skočím pro 30 ks nebo někdy i více (stejně je mám většinou v mrazáku), ale ten pocit je skvělý. Za málo peněz hodně muziky!!! Zkus to někdy.Je to skvělé.

j.a.n.a.

Ano,připadá.Koupíš dvě věci a si bez peněz!-pro tento den!