Lleni

Také vám přijde že se zeměkoule čím dál víc zrychluje??

Že vic a víc nestíháte?

Nejlepší odpověď
mosoj

Kdepak zrychluje, ta už se předběhla !
Doplňuji:
Tak mnmě napadla taková otázka. Na kolikátem místě ta Země je, když předběhla sama sebe ?

Další odpovědi
Jikra

Kdyby jenom zeměkoule…mě už se zrychluje všechno. Ale proboha nechtějte vědět co všechno. Bych se možná i pýřil.

Damiana

Jj. Ležím třeba v posteli a najednou nevím, jestli jdu spát nebo mám už vstávat…

Kamionacka09

Jo taky si to rikam ze nic nestiham a ze vsechno utika nejak rychleji.(Kde sou ty casi kdyz sem se nudivala)

venkovan

Na ověření stíhání je jednoduchý test. Půl kila kysaného zelí zapít 1/4l vlažného mléka.
Pokud stihneš – je to v pohodě.
To ostatní nestíhání není důležité.

beer

Spíše čas se mně čím jsem starší, tím více zrychluje. Nějak mám pocit, že jsou furt Vánoce. ))