Gwen

Také vám poslední dobou létají dopravní letadla jen kousek nad střechou?

Co se to děje? Když létají vlaštovky nízko, bude pršet. Co se ale má stát, když létají letadla tak nízko, že když zrovna telefonuji, musím to přerušit, protože druhá strana slyší řev motorů víc než můj hlas?
Konkrétně jde o Prahu 4.

Nejlepší odpověď
Terryle

Dobrý den, předpokládám, že už letadla zase neotravujou :o) V září (a na jaře v květnu) na letišti každoročně opravují hlavní ranvej a je v provozu ta vedlejší (letos byla předzimní údržba 13.-29. září, což by odpovídalo). No a na tu bohužel letadla nalétávají přes centrum města a těsně před přistáním/po vzletu jsou zkrátka hodně nízko. Tak se na ně nezlobte, oni to nedělají naschvál, nemůžou za to :o)

Zdroj: http://m.prg.a­ero/AKTUALITY

Další odpovědi
anonym

Když vlaštovky létají nízko…na chalupě není nic zvláštního,když se vlaštovky pohybují pěšky,couraj po silnici a nic…ani kapka.
Letadla jsem na chalupě nezahlídnul,tak ne­vím.