Avatar uživatele
zzzlatokopka

Také vám pod držákem pokličky zůstává voda?

Mám nádobí na kterém jsou skleněné poklice, ty mají umělohnotné držáky, které jsou skrz sklo přišroubované, vždy když tu pokličku umyju v dřezu, tak mi pod ten držák nateče voda, pak musím na držáku šroubek povolit, aby vytekla:-(((

Strašně mi to leze na netrvy, dělá mi to i u pánví, prostě u všech skleněných poklic:-((( Když to dám do myčky, tak to neudělá, jenže zapínat myčku skrz trochu nádobí se mi vždy nechce. Většinou, když je toho málo, tak to opláchnu v ruce, ale pak páčím vodu z poklice:-(((

Už jsem to i utáhla v garáži na tom pneušroubováku, nepomohlo:-((( Nevíte jak to zatěsnit?

Všem předem děkuji za rady a odpovědi:-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, dědapetr, briketka10, marci1, gecco před 3325 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Odpoveď byla označena jako užitečná

Já to vyřešil že vtom plechovém krytku držadla pilníkem vybrousil dva zářezy proti sobě a voda vždy vyteče a pod tím to vyschne.
Doplňuji:
Na té kritce u skla.

Upravil/a: dědapetr

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzlatokopka Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

zzz..
taky mi to dělá, myčku nemám,
ten šroubek utahuju pořád :(
je to asi proto, že ta pára musí
při vaření ven u jednoho hrnce
mám pokličku s dírkama a
ta to nedělá :))
Doplňuji:
jee kecám Ty píšeš při mytí promiň
jo tak při mytí jsem to nekoumala
zkusím se podívat a napíšu !

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Mám jen jednu skleněnou poklici a nevšimla jsem si, že by to dělala.
Co zkusit pod matičku dát nějaké gumové těsnění, třeba co se používá do vodovodních baterií, či jiné, co se bude hodit na průměr šroubku?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dr.luha

Můžete prostor vyplnit bezbarvým silikonovým tmelem, ale neměl by to být druh označený jako „sanitární“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dědapetr

Vyrobil podle této předlohy:http://www.orion-domacipotreby­.cz/product/hrnce_-poklice/sklenene-poklice/poklice-sklenena-k-tlak_-hrnci/772

před 3325 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

tak jsem to zkusila, pokličku pořádně utáhla,
napustila do ní vodu a neprotekla :))

před 3325 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Mi tam ta voda teče asi z vrchu, ale zítra pověřím manžela ať ji nařeže jak radí dědapetr.

před 3325 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek