BANAN93

Také vám furt volá operátor a chce vám vnutit paušál – nebo vám ho už vnutil ???

Já si na mobil dobýjím jen málo – v drtivé většině se předem domluvím s přáteli na internetu – Facebook,ICQ – z icq posílám i SMS, Skype, ventrilo, teamspeak atd.

Takže mi dokonce i mobil na chvíli zablokovali protože jsem si tam jednou i za celý rok nic nedobyl, ale přez to tam nějaký credit měl a telefon v síti připojený taky.

:D a oni furt volaj a paušál – sms za korunu, volání do sítě 300 minut :D při tom už jsem jednou paušál měl (600) a když jsem jeden měsíc volal hodně tak jsem potom platil furt kolem 1000kč i když jsem ani nevolal. Myslím že v dnešní době už ty jejich služby nemají takovou hodnotu jako požadují .....

Nejlepší odpověď
www

Kdysi dávno jsem jim oznámil, že si to nepřeji a oni to dodržují.
Tedy ne, nevolá.

Další odpovědi
anonym

Také mi volali, tak jsem jim, řekl ať mě již nekontaktují, že si to nepřeji, že jejich novinky sleduji na inetrnetu a v případě zájmu bych se jim ozval sám, no a už mám asi 4 roky klid.

david22

Volal mi a zkusil mě přetáhnout. Kývnul jsem na to. Jakmile se to dozvěděl můj současný operátor, nabídl mi o 30% levnější tarif. Takže jsem zůstal u něj a jsem spokojen :)

cochee

Poslední cca půlrok mi co den nebo dva volají asi 3–4 tel. čísla. Nikdy jsem je nezvedl, takže nevím, co chtějí. Tyto hovory netípám. Vyřešil jsem to jednoduše: vytvořil jsem kontakt a nazval ho Bu*eranti, přiřadil mu sprostý vizitkový obrázek a zvonění obsahující ticho, ke kontaktu přiřadil všechna (zatím) čtyři čísla. A můžou volat, až se jim bude od ucha kouřit..

iceT

Mě zase nabízejí internet+tv kanály<vždycky se zeptají,kolik chytám českých a slovenských kanálů a jestli nechci.Když jsem jednou řekla,že nechci že mám oboje,tak se mě ta paní zeptala,od jakého poskytovatele a když zjistila,že od RioMedia,tak mě vztekle třískla telefonem a pomalu se ani nerozloučila…

anonym

Ale ani moc nevolají a když už, tak si s nimi normálně popovídám. Ještě mne nepřesvědčili ani nepřemluvili k ničemu.

Bedy

Já musím zaklepat, zatím mě nikdo neotravoval a neotravuje od doby, co mám mobil u U:fona.
Jinak dřív to furt nějaký smsky na výhodný plyn, volání na výhodnou televizi, výhodný balíček internetu/volá­ní/sms, apod. Nebo furt otravovaly kdejaké ankety.

Nevím, ale přijde mi, že U:fon neprodává databáze kontaktů svých klientů třetím osobám, protože mě fakt za ty měsíce nikdo neotravoval, ani samotný operátor.