Avatar uživatele
BANAN93

Také vám furt volá operátor a chce vám vnutit paušál – nebo vám ho už vnutil ???

Já si na mobil dobýjím jen málo – v drtivé většině se předem domluvím s přáteli na internetu – Facebook,ICQ – z icq posílám i SMS, Skype, ventrilo, teamspeak atd.

Takže mi dokonce i mobil na chvíli zablokovali protože jsem si tam jednou i za celý rok nic nedobyl, ale přez to tam nějaký credit měl a telefon v síti připojený taky.

:D a oni furt volaj a paušál – sms za korunu, volání do sítě 300 minut :D při tom už jsem jednou paušál měl (600) a když jsem jeden měsíc volal hodně tak jsem potom platil furt kolem 1000kč i když jsem ani nevolal. Myslím že v dnešní době už ty jejich služby nemají takovou hodnotu jako požadují .....

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? gnr54, iceT, anonym, anonym před 4124 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Kdysi dávno jsem jim oznámil, že si to nepřeji a oni to dodržují.
Tedy ne, nevolá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Také mi volali, tak jsem jim, řekl ať mě již nekontaktují, že si to nepřeji, že jejich novinky sleduji na inetrnetu a v případě zájmu bych se jim ozval sám, no a už mám asi 4 roky klid.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
david22

Volal mi a zkusil mě přetáhnout. Kývnul jsem na to. Jakmile se to dozvěděl můj současný operátor, nabídl mi o 30% levnější tarif. Takže jsem zůstal u něj a jsem spokojen :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Poslední cca půlrok mi co den nebo dva volají asi 3–4 tel. čísla. Nikdy jsem je nezvedl, takže nevím, co chtějí. Tyto hovory netípám. Vyřešil jsem to jednoduše: vytvořil jsem kontakt a nazval ho Bu*eranti, přiřadil mu sprostý vizitkový obrázek a zvonění obsahující ticho, ke kontaktu přiřadil všechna (zatím) čtyři čísla. A můžou volat, až se jim bude od ucha kouřit..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Mě zase nabízejí internet+tv kanály<vždycky se zeptají,kolik chytám českých a slovenských kanálů a jestli nechci.Když jsem jednou řekla,že nechci že mám oboje,tak se mě ta paní zeptala,od jakého poskytovatele a když zjistila,že od RioMedia,tak mě vztekle třískla telefonem a pomalu se ani nerozloučila…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ale ani moc nevolají a když už, tak si s nimi normálně popovídám. Ještě mne nepřesvědčili ani nepřemluvili k ničemu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Já musím zaklepat, zatím mě nikdo neotravoval a neotravuje od doby, co mám mobil u U:fona.
Jinak dřív to furt nějaký smsky na výhodný plyn, volání na výhodnou televizi, výhodný balíček internetu/volá­ní/sms, apod. Nebo furt otravovaly kdejaké ankety.

Nevím, ale přijde mi, že U:fon neprodává databáze kontaktů svých klientů třetím osobám, protože mě fakt za ty měsíce nikdo neotravoval, ani samotný operátor.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek