Salio

Také už Vám Vaše děti,jak se říká frnkly a bydlí samy nebo s přítelem/pří­telkyní?

Chtěla bych zjistit kolik lidí už řeší tento problém nebo spíše úlevu(?).Teď už se cítím strašně osamělá,když jsem v domě sama,jak to řešíte Vy?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Děti vyletěly z hnízda ,ale věř že si to užívám neskutečně , žádné stesky .Život je krásnej , tak si ho užívej a neteskni.
Konečně si můžeš dělat co chceš.

Další odpovědi
dědapetr

Tak už to chodí,děti odcházejí a o to se víc těším na vnoučata.A když děti z vnoučaty odejdou nastane božský klid.

anonym

Také moje děti odletěli z hnízda,ale jak se říká dobří holubi se vracejí a vždy je rád uvidím.Ale ruku na srdce,jsem nějak doma odpočinutý bez starosti o ně a z druhé stránky se velmi těším na ty svoje pacholky(vnuky) až se u nás objeví a zatím to je snad každý týden,ale přijde doba(až budou starší),že návštěvy u nás budou jen sporadické a to se teprve budu cítít osamocen.No,sám nebudu,mám přece svoji manželku a to bude stačit na dalších pár let!

Hlada

Jsem na Odpovědích. Tady nikdo nefrflá. S mladýma se už nedalo jezdit ani na kešky. Faktem ale je, že bydlet v baráku sám není nic moc, takže sdílím vaše pocity.

rakave

Také jsem byla v téhle situaci.Když se vdala dcera,hodně jsem obrečela, že odchází z domu.Zůstalo po ní prázdno.Loni se stěhoval syn do vlastního a to jsem se těšila.Těšila proto,že dostal byt pár metrů od nás a věděla jsem že po jeho odchodu do vlastního bude náš 2pokojový byteček zase jen můj a manžela 🙂 !

žolik

Tak to je pravda ale děti musí jít s vou cestou,také jsem všechno oplakala,když šli z domů je to změna,ale vše není tak špatné,zase přijedou,pak jedu já za něma,mám víc šasu na sebe,jen doma je větší klid,jinač pohoda,někdy mi jetěžko,jak kdy?

Zdroj: žolík

arygnoc

už jsou velcí, všichni vyletěli z hnízda, tak nastal čas, kdy se mi znovu mohou zapalovat lýtka.

;)

dudu

Ale děvčico nešťastná, to brzy přejde a pak budete určitě souhlasit s tímto konstatováním /tuším americkým/:
Život začíná, když chcípne pes a děti vypadnou z domu. …