Avatar uživatele
Salio

Také už Vám Vaše děti,jak se říká frnkly a bydlí samy nebo s přítelem/pří­telkyní?

Chtěla bych zjistit kolik lidí už řeší tento problém nebo spíše úlevu(?).Teď už se cítím strašně osamělá,když jsem v domě sama,jak to řešíte Vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? dudu, hanulka11, fablen, Hlada před 4663 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Děti vyletěly z hnízda ,ale věř že si to užívám neskutečně , žádné stesky .Život je krásnej , tak si ho užívej a neteskni.
Konečně si můžeš dělat co chceš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Tak už to chodí,děti odcházejí a o to se víc těším na vnoučata.A když děti z vnoučaty odejdou nastane božský klid.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Také moje děti odletěli z hnízda,ale jak se říká dobří holubi se vracejí a vždy je rád uvidím.Ale ruku na srdce,jsem nějak doma odpočinutý bez starosti o ně a z druhé stránky se velmi těším na ty svoje pacholky(vnuky) až se u nás objeví a zatím to je snad každý týden,ale přijde doba(až budou starší),že návštěvy u nás budou jen sporadické a to se teprve budu cítít osamocen.No,sám nebudu,mám přece svoji manželku a to bude stačit na dalších pár let!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Jsem na Odpovědích. Tady nikdo nefrflá. S mladýma se už nedalo jezdit ani na kešky. Faktem ale je, že bydlet v baráku sám není nic moc, takže sdílím vaše pocity.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rakave

Také jsem byla v téhle situaci.Když se vdala dcera,hodně jsem obrečela, že odchází z domu.Zůstalo po ní prázdno.Loni se stěhoval syn do vlastního a to jsem se těšila.Těšila proto,že dostal byt pár metrů od nás a věděla jsem že po jeho odchodu do vlastního bude náš 2pokojový byteček zase jen můj a manžela 🙂 !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

Tak to je pravda ale děti musí jít s vou cestou,také jsem všechno oplakala,když šli z domů je to změna,ale vše není tak špatné,zase přijedou,pak jedu já za něma,mám víc šasu na sebe,jen doma je větší klid,jinač pohoda,někdy mi jetěžko,jak kdy?

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

už jsou velcí, všichni vyletěli z hnízda, tak nastal čas, kdy se mi znovu mohou zapalovat lýtka.

;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Ale děvčico nešťastná, to brzy přejde a pak budete určitě souhlasit s tímto konstatováním /tuším americkým/:
Život začíná, když chcípne pes a děti vypadnou z domu. …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek