bolak

Také už se orientujete v diskuzích? :)

http://img.pic­tureup.cz/26102012­/f57b8d6472e69ed7c66135ab­d481e13e6cb69691­.png

Nejlepší odpověď
Drap

V diskuzích celkem ano. Ovšem v některých příspěvcích, některých uživatelů se snad ani rozumně orientovat nedá.

Další odpovědi
Sůwa

Kdyby tu pořád ♂+♀ neprudili, tak by byla diskuze taky na jiné úrovni ☼ a jen plná příjemných sdělení ♥. Pak by nebylo těžké se v tom vyznat ☺

manon

Bez Tvé nápovědy to nebylo ono, ale lepším se :)

Wang

bolaku, náš Zorro, budeš se snažit o úpravu u vrchnosti?
Diskuze jsou po pár hodinách nepřehledné.
Chybí řazení podle času nebo víceúrovňové (4 a více úrovňové) členění.
Doplňuji:
Já chci ty šipky.

bolak na hrad, bolak na hrad!

kobranek

Ano.

Funna

docela jo…ale malování šipek ti moc nejde .-)))

terry

Teď už konečně jo :D

bolak

Wang: mám lepší řešení, ke každé diskuzi vám budu dělat takovouhlenc nádhernou barevnou mapu..

Wang

Anooo! :D Slibuješ…?

Wang

Určitě se najdou lepší řešení, než jsem tu nadhodil.

Ty sám jsi to už na tuty důkladně promýšlel.
Používám myšlenkový mapy, pokud to bude i tady, budu hýkat radostí a asi napíšu Ježíškovi, že jsi moudrý člověk hodný pozemský odměny – nějakýho dárku.

Lucijej

Ještě, že tu máme bolaka, jinak bych byla ztracená jak v Minotaurově bludišti :o)

anonym

Lucijej – :))

johana 56

Příspvky jsou časově označené.Jestliže chci psvůj přidat,kliknu na" přidat názor".Když chci reagovat na příspěvek jiného uživatele,kliknu na „odpovědět“ u jeho názoru,je lepší přímo adresně.Možná by pro větší přehlednost stačilo odpovědi v dishusi číslovat,pokud jich je více.Cháápu to správně?

annas

Pokud jsou uvedeny minuty, tak je to v pohodě. Když se objeví hodiny, někdy opravdu není poznat, komu příspěvek patří.

Chtělo by to opravdu jiný způsob řazení, jak bylo v návrhu na úpravy.