Avatar uživatele
zzzzz

Také u vás ve městě někdo žebrá na charitu?

U nás než projdu centrem, tam mě osloví minimálně 30 lidí. Nedalo mi to, a zeptala jsem se, zda to dělají jako ušlechtilý čin, nebo zda to mají jako práci? No byla jsem v šoku, za to prodávání přívěšku, plyšáčků a jiných kravin mají cca100kč/hod.

Přispíváte jim?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Kamionacka09, everest před 4149 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
brillant

Ne, nemám jistotu, že to bude použito na to co tvrdí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
everest

přispěl jsem jen jednou,a to bylo studentům.nikdy nemůžu vědět jestli to je opravdu na charitu a taky mi to už někdy přijde vlezlé,když mě osloví někdo cizí a jde za mnou ještě 10 metrů a přemlouvá mě

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kamionacka09

Tady na jihu cech to mame taky,vzdycky se drzi nejcasteji u nadrazi nebo pred marketem.Uz je to otravny,nedavam nic,at si reknou poslancum ty si pridavaj tak at daji oni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne,už jsem se párkrát spálil!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katusa

Přispívám pouze v době, kdy vím, že probíhá konkrétní sbírka- teda na bílou pastelku, život dětem, květivový den, tříkrálová sbírka…- ale i tak koukám za zapečetění kasičky. Jelikož se u nás na městě skoro každý zná alespoň od vidění s každým, tak lidem vybírajícím na charitu věřím, v jiném městě si dávám větší pozor, komu přispěji a komu ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Nabídka brigád na podobnou činnost je na na internetu poměrně často.
Popravdě – za rok toho uděláme na principu dobrovolnictví tolik, že na podobné věci fakt nemám náladu.
Jsme už jako mnohé firmy – nedáme peníze, ale pošleme lidi pomoci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek