Zlatý

Také u vás ve městě někdo žebrá na charitu?

U nás než projdu centrem, tam mě osloví minimálně 30 lidí. Nedalo mi to, a zeptala jsem se, zda to dělají jako ušlechtilý čin, nebo zda to mají jako práci? No byla jsem v šoku, za to prodávání přívěšku, plyšáčků a jiných kravin mají cca100kč/hod.

Přispíváte jim?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Ne, nemám jistotu, že to bude použito na to co tvrdí.

Další odpovědi:

Pokročilý

přispěl jsem jen jednou,a to bylo studentům.nikdy nemůžu vědět jestli to je opravdu na charitu a taky mi to už někdy přijde vlezlé,když mě osloví někdo cizí a jde za mnou ještě 10 metrů a přemlouvá mě

Pokročilý

Tady na jihu cech to mame taky,vzdycky se drzi nejcasteji u nadrazi nebo pred marketem.Uz je to otravny,nedavam nic,at si reknou poslancum ty si pridavaj tak at daji oni.

Zlatý

Ne,už jsem se párkrát spálil!

Bronzový

Přispívám pouze v době, kdy vím, že probíhá konkrétní sbírka- teda na bílou pastelku, život dětem, květivový den, tříkrálová sbírka...- ale i tak koukám za zapečetění kasičky. Jelikož se u nás na městě skoro každý zná alespoň od vidění s každým, tak lidem vybírajícím na charitu věřím, v jiném městě si dávám větší pozor, komu přispěji a komu ne.

Zlatý

Nabídka brigád na podobnou činnost je na na internetu poměrně často.
Popravdě - za rok toho uděláme na principu dobrovolnictví tolik, že na podobné věci fakt nemám náladu.
Jsme už jako mnohé firmy - nedáme peníze, ale pošleme lidi pomoci.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.