Minas

Také trpíte „závislostí“ psát poznámky všeho, co vás napadne?

Aneb jak znikají podnikatelské nápady, jsem v polospánku, mám puštěný folk rock a najednou mě napadne udělat nějakou věc a podnikat s ní, podle lidí jsem divnej, ale třeba za den napíšu v pohodě i 200 poznámek, protože nedokážu mít hlavu zašpiněnou a musím jí mít čistou. Nechci znát váš názor, že asi podle některých z vás nejsem v pořádku, ale chci se zeptat jestli tím trpí také někdo z vás. Díky

Odpovědi
Luxx

taky si zapisuju důležité věci, které nechci nebo nemůžu zapomenout… ono to fakt pomáhá a v hlavě toho pak není tolik a lépe se přemýšlí