Jahoda

Také to ve Vašem městě / vesnici tak bouchá??

U nás se střílí už od šesté hodiny večerní… Jsem zvědavá, kolik ohňostrojů bude o půlnoci, když teď už všichni všechno vystříleli. Bouchá to dlouho i u Vás???

Nejlepší odpověď
flodur

U nás začali v poledne-nechápu.

Další odpovědi
Mili @

u nás začali už v pět, jakmile se setmělo!

iceT

Bouchá a už mě to i trochu rozčiluje,ale trénink na půlnoc asi musí být.Mě je spís líto těch zvířat,co je to děsí.

kapka

My jsme na polosamotě, tady je klid. O půlnoci půjdem na kopec a budem koukat dolů do vsi a na okolní města na ohňostroj.

janek66

Před chvílí mi soused bouchal raketami přímo pod oknem.Asi se nemůže dočkat půlnoci.
A v Prostějově jsme měli ohňostroj ve 20.hodin.
Prý proto aby jej mohly sledovat i malé děti a nemusely čekat do půlnoci. 🙂

ten který je

Tady v Praze někteří paka odpalovali dělobuchy už na štědrý den.:-(

anonym

jo tady to už taky zkouší

hanulka11

U nás od setmění
http://img.na­dapenny.com/t20/103­65/nadap142355242­940231.jpg