Avatar uživatele
tuCZek

také si myslíte,že by tu měla být věková hranice pro vstup a přihlášení?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dudu, anonym před 4721 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ano

Asi ano. Hlavne , kdyz se deti ptaji , jak sbalit kluka , kdyz ma jinou. 🙂 A me je jich pal lito , tak jim odpovim. Navrhovala bych , ze by odpovedi mohli zridit ty same – ale pro deti – s detskymi reklamami a tak … ze jsem si to nenechala patentovat. ! 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Ne

podle mě je to nesmysl, naopak je dobře, když dětem odpoví někdo starší a zkušenější. Zvlášť v případě, kdy jejich rodiče stojí za starou belu. Když se dítě zeptá, jak sbalit kluka, je blbost, aby mu odpovídalo další dítě – kde má dětský respondent v této oblasti nabrat zkušenosti?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
barnajka

Ne

Mě ani tak nevadí ty děti a jejich dotazy na balení opačnýho pohlaví – když mě takový otázky prudí, normálně je ignoruju, ne? :)
Spíš bych tu zavedla podobný systém, jaký funguje třeba na Aukru – ověření totožnosti. Aby bylo jistý, že ta devítiletá holčička, co má strach jestli jí ještě vůbec kdy narostou prsa, je fakt devítiletá holčička – a ne nějaký znuděný puberťák, co jenom zkouší naše nervy (nebo nedejbože úchylák). I malý děti můžou mít „velký“ starosti – a pokud je jim blbý o tom s někým mluvit z očí do očí, neupírala bych jim tu šanci ptát se online tady. Kdo jim odpovědět chce, odpoví – kdo ne, nevšímá si jich.
A existuje nááááhodou malý procento zvídavých hlaviček, co toho v 10 letech ví víc jak někteří v 50 a pořád se chtějí dozvídat něco novýho. Dětský „Odpovědi“ by tu jejich touhu po vědění asi nedovedly plně uspokojit. Tady se dozví všechno – i to, co by možná ještě pár let počkalo. Aspoň mají rodiče o práci míň :D

Nevím, jak by se totožnost ověřovala u dětí, ale k tomu, co říkala -iv- : já bych se speciální dětské verze Odpovědí trošku bála – pokud by byla anonymní jako tahle naše „dospělácká“, bude to jako kdybyste ty děti hodily úchylákům přímo pod šňupák. Tady se ty děti přece jenom ztrácí mezi ostatníma.
Muselo by to být blokovaný – pokládat otázky by mohl kdokoliv klidně i anonymně, odpovídat by mohla jen osoba s administrátor­skými právy, Odpověďmi najatá a prověřená. Samozřejmě by tam nesměla existovat možnost kontaktovat jednotlivé uživatele.
Asi by to nefungovalo – a nefungoval by ani ten systém z Aukra. Skončila by tak možnost anonymních dotazů – a to už se tu řešilo mockrát. Tenhle návrh většinovou podporu nemá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Ne

Je jen na uživatelích zda zvolí slušnou odpověd která nebude v rozporu s kodexem.Možná je horší když někdo používá tyto stránky k reklamním účelům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Ne

Sice je fakt, že zřízení dětských stránek by byl dobrej nápad – to jsi měla -iv- navrhnout provozovateli odpovědí.cz a nabídnout mu spolupráci – zkus to!
ale na druhou stranu i školoupovinní mají nárok své dotazy zkonzultovat s dospělými, leckdy by je s dětmi nevyřešili, doma se bojí zeptat a názory těch, co sem chodí a odpovídají, jim mohou být užitečné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JanyOK

Ne

A upřimně, jsem ráda, že moji vnuci neumí ještě psát. Jejich otázky mi dokáží dokonale zamotat hlavu ;o)))))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Ne

Je to pro všechny věkové skupiny a to je dobře.My jsme také byli v jejich věku a nelíbilo by se nám kdyby nás někdo odstrkoval.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Karel_Gott

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
filva

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Itter

Ne

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek