Smode

Také se vás rodiče ptali, co je s vaším sourozencem, i když už se před nějakou dobou odstěhoval?

Dejme tomu že budu mít třeba starší sestru a budeme 4 v domácnosti (rodiče, ona, já) a ona protože dospěje se jednoho dne odstěhuje do vlastního. I když už je odstěhovaná třeba rok rodiče se vás stejně občas zeptají co s ní je, jak se má nebo co zrovna dělá i když vědí že o ní ve skutečnosti nevíte víc než oni (také s ní už nebydlíte).

Máte podobnou zkušenost?

Odpovědi
ivzez

Nevědí, že o ní ve skutečnosti nevíte víc.
Mohou se domnívat, že se občas někde sejdete
nebo si zavoláte apod.