ReHu

Také se vám stává, že přehlédnete světla auta, které nemá rozsvícená běžná světla, ale ty dodatečná, umístěná nízko?

Doplňuji:
To jsem ráda, že nejsem sama.
Trochu mi vadí, že to je povolené a přitom to není nejlepší řešení a úspora oproti běžným světlům minimální.

Nejlepší odpověď
venkovan

Běžně. Chce se to prostě lépe dívat a počítat s tím, že po hlavní či proti jede auto i nerozsvícené. Co naděláme, kdejaký mudrlant co jezdí stylem brzda plyn potom šetří na pořádně rozsvíceném autě, protože denní světla mají menší spotřebu elektřiny tím i snižují o nějakou desetinu % spotřebu Než našetřím cenu denních světel tou "úsporouů, tak to se hodně najezdím.

Další odpovědi
Elk

Stává. Na silnici js spousta věcí, které mi vadí, ale i sám občas udělám minikoninu. Směrovky, předjíždění, včera jsem jel ve velké mlze 35 km a nalepil se za mě IQ, nemohl jsem uhnout. Agresivní nebyl, jenom mi vadí světla v zrcátkách… toho je hodně – přeju hodně bezproblémových kilometrů!