Zlatý

Také se vám stává,že po probuzení máte povlečení rozepnuté či dokonce svlečené s peřiny(deky)?!

Doplňuji:
Jinak vám přeji krásné ráno .

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Také se mi to stávalo.V minulosti jsem musel v noci hrabat a já nevím co ještě.:-)
Původ tohoto nočního hrabání bych viděl v divokých snech které zde nechci popisovat;-)Dnes jsem už klidný-zdá se mi už jen o práci.:-D
Dobré jitro.:-)

Další odpovědi:

Zlatý

Dobré ráno.Tak to se mi stát nemůže,protože pod peřinou,ani dekou nespím.Spím nahý,protože na sobě nesnesu nic,co by mne omezovalo, v povlečení na peřinu.Nikdy se nemůžu "odkopat",je v ní teplo,fakt i v zimě,jak ve spacáku,prostě,nemá to chybu.Tedy,alespoň pro mne. :-))

Zlatý

Dobré ráno.Nestává se mě to s povlečením je na zip,ale vždy mám shrnuté prostěradlo pod sebou jak se obracím.

Zlatý

Barbakane zdravím!Ty ty ty,ty jsi určitě v noci honil nějaký zajíčky!

Zlatý

Hezké ráno (no už skoro poledne)přeji-mě se stávalo když jsem spávala u strýce pod péřovou neprošitou peřinou,že jsem ráno byla přikrytá jen cíchou a všechno peří bylo sesunuté v nohách.
Můj partner taky má pořád shrnuté prostěradlo,nevím jak toho dociluje.

Mně se to nestává,ale manžel to dokáže.Povlečení na druky má napůl ráno dole.Snažil se přehodit si povlečení druky nahoru,ale se stejným výsledkem.

Zlatý

jejda.

už 50 let.

Zlatý

Kdysi se mi to pravidelně stávalo.Už dlouhá léta máme prostěradla na gumu a od té doby je po problému.Také povlečení drží na prošívaných dekách a né na těch lesklých,umělých,z těch jsem byla na mrtvici...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.