Také se vám stává,že po probuzení máte povlečení rozepnuté či dokonce svlečené s peřiny(deky)?!

Doplňuji:
Jinak vám přeji krásné ráno .

Nejlepší odpověď
ten který je

Také se mi to stávalo.V minulosti jsem musel v noci hrabat a já nevím co ještě.:-)
Původ tohoto nočního hrabání bych viděl v divokých snech které zde nechci popisovat;-)Dnes jsem už klidný-zdá se mi už jen o práci.:-D
Dobré jitro.:-)

Další odpovědi
tom004

Dobré ráno.Tak to se mi stát nemůže,protože pod peřinou,ani dekou nespím.Spím nahý,protože na sobě nesnesu nic,co by mne omezovalo, v povlečení na peřinu.Nikdy se nemůžu „odkopat“,je v ní teplo,fakt i v zimě,jak ve spacáku,prostě,nemá to chybu.Tedy,alespoň pro mne. 🙂

dědapetr

Dobré ráno.Nestává se mě to s povlečením je na zip,ale vždy mám shrnuté prostěradlo pod sebou jak se obracím.

hanny 2

Barbakane zdravím!Ty ty ty,ty jsi určitě v noci honil nějaký zajíčky!

iceT

Hezké ráno (no už skoro poledne)přeji-mě se stávalo když jsem spávala u strýce pod péřovou neprošitou peřinou,že jsem ráno byla přikrytá jen cíchou a všechno peří bylo sesunuté v nohách.
Můj partner taky má pořád shrnuté prostěradlo,nevím jak toho dociluje.

anonym

Mně se to nestává,ale manžel to dokáže.Povlečení na druky má napůl ráno dole.Snažil se přehodit si povlečení druky nahoru,ale se stejným výsledkem.

arygnoc

jejda.

už 50 let.

Andělé

Kdysi se mi to pravidelně stávalo.Už dlouhá léta máme prostěradla na gumu a od té doby je po problému.Také povlečení drží na prošívaných dekách a né na těch lesklých,umělých,z těch jsem byla na mrtvici…