Rokio

Také se vám stává, že lékaři zveličují vaše zdravotní problémy do extrémních rozměrů?

Já mám například ve zdravotní kartě napsáno, že mám středně těžkou vadu pohybového ústrojí a orientace. Přitom jsem úplně fyzicky zdravý a nemám žádné pohybové omezení.

Odpovědi
talka

Také mám pocit, že se sichrují – co kdyby …; a když zjistí nějakou maličkost, už se musí sttále chodit na kontrolní prohlídky (jsem od mládí chudokrevná a pořád mi berou krev na rozbory!)

Drap

Ne, nestává

anonym

co si myslíš Ty, je lékařům jedno. psychiatr tam bude mít také pár řádků podepsaných

Šidlo

no, na slovensku je bežný folklór, kto nemá rakovinu či cukrovku je hypochonder alebo simulant......my sme vlastne všetci na papieri zdraví 🙂

len tak mimochodom: aké máte známky z telesnej? robili ste niekedy nejaký šport, ste zručný kutil? dobrý tanečník?

da ny

Spíše naopak, z „prkotin“ se několikrát vyklubal obrovský průšvih…
Z toho posledního se současný praktický lékař těžko vzpamatovával, stále dumá, kde „nám“ to uteklo… (spíše jeho kolegovi, specialistovi).....