janek66

Také se vám při zalévání čaje v hrnku povede utopit i tu cedulku na konci šňůrky?

Doplňuji:
Omotávám si ji kolem ouška, ale někdy zapomenu a zrovna tehdy se mi „utopí“.

Odpovědi
hanulka11

tak si ji omotejte v uchu hrnečku
a tak to by se ti hodilo toto

http://www.gas­trotrend.cz/7-rubriky-clanky/6-kava-caj/1518-podnikatel-diky-oparenym-prstum-vymyslel-drzak-cajovych-sacku.html

do auta bych si vzala tuto s pumpičkou je perfektní

http://www.kuchyn­skepotreby.cz/fo­to.php?urlenc=aH­R0cDovL3d3dy5rdWNo­eW5za2Vwb3RyZ­WJ5LmN6L19vYm­Nob2R5L3Byb2Rva­y9wcmlsb2h5LzkxOD­gzXzAuanBnLmJpZy5qcG­c=

venkovan

Copak cedulka, ale v autě horký čaj z termosky při nalévání do kalíšku, ale vylitý omylem do klína je hodně velký problém. Ne jen zdravotní, ale někdy i společenský, když se pak z auta musí ven na parkoviště před kolemjdoucí veřejnost.

panenka

Mě se to stává hodně často

Jahoda

Jooo, skoro furt. Naposledy dnes před cca půl hodinou :DD

ReHu

JJ, stává. Když zapomenu omotat šňůrku kolem ouška 🙂.
Ale ten tealock je šikovný, ale nikde jsem ho neviděla.
A co se týče termosky s pumpičkou do auta, za jízdy lze pumpovat těžko (potřebují se obě ruce) a zastavovat na pár vteřin kvůli nalití čaje do hrnku by se mi nechtělo.
Jednou se mi podařilo z termosky (používám tu cestovní s šikovným horním uzávěrem) nalít čaj do hrnku, spíše na hrnek, protože ve tmě jsem neviděla a zapomněla ohmatat, že je dnem vzhůru 🙂.

Michal47

Záleží na tom, jaký druh čaje pijete a jak má dlouhé šňůrky. Také je důležité, jak široký a mělký je šálek. Já používám vysoký a úzký…