Avatar uživatele
janek66

Také se vám při zalévání čaje v hrnku povede utopit i tu cedulku na konci šňůrky?

Doplňuji:
Omotávám si ji kolem ouška, ale někdy zapomenu a zrovna tehdy se mi „utopí“.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, aramah, kapka před 4828 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

tak si ji omotejte v uchu hrnečku
a tak to by se ti hodilo toto

http://www.gas­trotrend.cz/7-rubriky-clanky/6-kava-caj/1518-podnikatel-diky-oparenym-prstum-vymyslel-drzak-cajovych-sacku.html

do auta bych si vzala tuto s pumpičkou je perfektní

http://www.kuchyn­skepotreby.cz/fo­to.php?urlenc=aH­R0cDovL3d3dy5rdWNo­eW5za2Vwb3RyZ­WJ5LmN6L19vYm­Nob2R5L3Byb2Rva­y9wcmlsb2h5LzkxOD­gzXzAuanBnLmJpZy5qcG­c=

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Copak cedulka, ale v autě horký čaj z termosky při nalévání do kalíšku, ale vylitý omylem do klína je hodně velký problém. Ne jen zdravotní, ale někdy i společenský, když se pak z auta musí ven na parkoviště před kolemjdoucí veřejnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Mě se to stává hodně často

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Jooo, skoro furt. Naposledy dnes před cca půl hodinou :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

JJ, stává. Když zapomenu omotat šňůrku kolem ouška 🙂.
Ale ten tealock je šikovný, ale nikde jsem ho neviděla.
A co se týče termosky s pumpičkou do auta, za jízdy lze pumpovat těžko (potřebují se obě ruce) a zastavovat na pár vteřin kvůli nalití čaje do hrnku by se mi nechtělo.
Jednou se mi podařilo z termosky (používám tu cestovní s šikovným horním uzávěrem) nalít čaj do hrnku, spíše na hrnek, protože ve tmě jsem neviděla a zapomněla ohmatat, že je dnem vzhůru 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal47

Záleží na tom, jaký druh čaje pijete a jak má dlouhé šňůrky. Také je důležité, jak široký a mělký je šálek. Já používám vysoký a úzký…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek