PatricieA

Také se vám míchají konverzace v Gmailu?

Nedávno to začalo mě kamarádce a teď to řeším také. Jde o to, že se mi e-maily úplně od jiného adresáta míchají do konverzace jiných. Poraďte prosím, pokud víte jak na to.

Odpovědi
ivzez

Nemíchají.

Jak to děláte? Nemusí být k tomu míchání nějaké zvláštní nadání?

JájsemRaibek

Jak na to? Nechodit do hospody. Já minule, když jsem se vrátil z knajpy, tak jsem měl na Seznamu to stejné. Všechny mejly se mi pomíchaly do jednoho :D
A nejlepší je pak na ně odpovídat :D

anonym

Nejlepší volba je pak nemít oučet na gmailu.