tom004

Také občas vídáte takové, nebo jiné, podivnosti?

Takovéhoto „raráška“, vytvořil oheň z polen v sobotu na chatě v krbu.

http://photo.u­loziste.com/?fot­ka=97a3c2375fe6c43a­.jpg&d=z2bdff97622ec­f24&size=3

Nejlepší odpověď
Katusa

Samozřejmě, oheň je nejlepší televize! Ale co mne nepřestává nikdy překvapovat jsou díla mrazu na oknech.....

Další odpovědi
aramah

To je člověk,normálně si sedí v krbu 🙂

led

Oheň svojou premenlivosťou dokáže vytvoriť človeku obdarenému fantáziou vytvoriť rôzne príbehy. Ostáva už len ich odovzdať druhým.
Rada sa dívam do plameňov, ale nerada som v nich (v ohni je strašné teplo a pri ňom dusno a dymno – hlavne v paneláku, alebo rodinnom dome).

anonym

Vídám podivnosti přírody, ale krb, dřevo a oheň není žádná podivnost.