nosahosa

Také občas po nákupu oblečení přijdete domů a řeknete: „No. jak jsem si to mohl/a koupit?“

Nejlepší odpověď
redy

Jo stalo, a jsem si toho vědoma. Takže když už chci něco koupit, nekoupím.
No a doma začnu litovat, a jedu si to koupit.
Stále stejný dilema:-))

Další odpovědi
Zbynas

Ne úplně takhle, alle spíše po pár dnech si řeknu, to jsem za to dal fakt tolik jo?! :D

klumprt

Ne, mě to říká žena. Například moje nové ruské námořnické tričko, když viděla, tak prohlásila, že se na to nemůže dívat, že ji z toho bolí oči. Tak přes něj musím nosit košili nebo něco. Přitom je skutečně velmi pohodlné a příjemné a já jsem si ho oblíbil.

Drap

Tak to se mi doposud nestalo. Nakupuji poměrně málo a vždy uváženě.

anonym

To né,moc si nekupuju sám nový věci.
Naposledy jsem si koupil lyže,ale ty se povedly.