Také nesnášíte odpolední směnu v práci?

Mám tenhle týden jako každý druhý týden odpolední směnu a už od pátku mě to ničí psychicky 🙂
Bohužel ve srovnání s ranní směnou, je to masakr, ale pořád lepší, než makat např. od 8 do 16,30 kdy je celý den zabitý. To už mi víc vyhovovala noční, kterou jsem jel tři měsíce v kuse.

Odpovědi
jáára

Odpolední nemám rád.
Noční jsou nejlepší

anonym

Já mám odpolední taky tento týden, proto se flákám u pc 🙂 Mě to ale vyhovuje, je tam málo lidí, není takový chaos, pracuju na šest hodin, od 12:00 do 18:30 s přestávkou. Noční jsem nikdy v životě nezažila.

anonym

Odpolední směny jsem měl vždycky řád (nyní nezaměstnaný)­.Dopoledne jsem vždy oběhal úřady, doma nadělal nejvíc práce.A v práci byla vždycky pohoda, nebyla buzerace od vedení.

cochee

Já jako lahny. Odpo = nejlepší šichta!