Také nejste nijak zvlášť udiveni?

Na lidi je spolehnutí.(útok na server).Soused má nové auto?
„Jen počkej,šmejde,v no­ci ti ho voběhnu s korunou“!!
A tak – návrh – malé zlepšení nálady: Znáte nějaký krátký vtip? Pokud možno žádný „hustý“,jsou tady děti,že?
Dovolím si začít,snad to přežijeme.
1.údržbář k druhému:„Dej mi francouzák“.
1.údržbář k druhému:„Klíč,ty idiote“!

Nejlepší odpověď
annas

1. Známý bakteriolog volá na manželku: „Miláčku, připravil jsem ti k Vánocům obrovské překvapení!“
„Ach, ty můj broučku, ty jsi úžasný! A prozradíš mi, co to bude?“
„Objevil jsem nový druh zhoubného viru a nazval jsem ho tvým jménem!“

2. Chcete slyšet upřímné ohodnocení vaší osobnosti?
Vytočte jakékoliv telefonní číslo ve tři hodiny ráno.

Další odpovědi
sardoska

Popelka dostane tři oříšky. Rozlouskne jeden – nic. Rozlouskne druhý – taky nic. Rozlouskne třetí, vykoukne na ní červ a říká:„Trapas, co?“

panenka

Já znám Bubco tenhle- Pepíku, proč nekreslíš tatínka?a pepíček povídá,protože nemám plešatou pastelku 🙂

Radovan M

MIER ! MIER !, křičí voják běžící po frontě s bílou vlajkou. Nepřátelský odstřelovač na něj křičí : Však mierim, len se tolik nehýbaj !
:D :D :D

FOG

A ja myslel konak,co dostali jako uplatek.