Zlatý

Také na něčem ulítáváte?

V modré liště jsem otázku nenašla.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To jo na uzeným mase.

Další odpovědi:

Řízek!Miluju maso,takový čerstvý,křupavý..Ještě boty,ty bych mohla kupovat každý měsíc.

Zlatý

Kromě sladkostí,také na hodinkách a peněženkách(i když mám obojího doma vícero,přesto mne to vždy láká si opatřit nové.

Zlatý

Ulítlý jsem na zabijačkách.Jen co vidím prasátko vhodné k tomu,koukám po řeznických nožích.

Zlatý

Charakterní a čestní lidé, muzika, citáty a moudra, vtipy, pribináček, okurky, rajčata, maliny, vůně od Calvina Kleina, oblečení v bláznivých barvách, kabelky (ačkoliv mám jen pár tuctových kousků).
Kromě toho mám ještě jednu úchylku: byla bych schopna utratit majlant v papírnictví - za kdejakou cetku. Bloky, zápisníčky, pera, tužky, gumy, ořezka, pastelky, fixy,...je tam tolik různých lákadel! :D
A abych nezapomněla - zbožňuju bouřku, na té ulítávám taky. Vždycky když to tříská a bleskuje nejvíc, vylezu ven (nebo aspoň na balkon) - a kochám se :D

Zlatý

Na penězích :-).

Zlatý

Mohu vepřovou krkovičku na všechny způsoby a obdivuji vysoce kvalitní nože.

Když si tak pročítám odpovědi, napadá mne, že kdyby nás viděl nezaujatý psycholog, tak usoudí, že mnozí z nás právě na Odpovědích.

Zlatý

Jsem ulítlá na diáře a kancelářské potřeby,na ty jsem šíleně úchylná,musím vše mít v deskách,rychlovazačích,euro foliích,zadělané sponkama,různé tužky,pera,propisovače,jsem v tom puntíčkář.
Na diáře jsem úplně nemocná,mám ráda ty s plno přihrádkama,různě si ho zdobím,je to můj blbníček,bez něj bych neudělala ani krok.
A na sladké,to zbožnuju celým svým srdcem...:-D
A také na lékárnu,zkoupila bych tam ledasco-kartáček na zuby,krémy,čajíčky,vitamíny,no prostě veškeré zdravé produkty...

Bronzový

Na interneru a počítačovích hrách :-(

Bronzový

já teda jedu na zemědělské technice. když vidím traktory, kombajny a takové...jé já kolikrát zastavím u pole a dívám se...

Zlatý

"Ulítávám" a to už od mládí na hudbě.
Rozsáhlá sbírka hudebních CD se mi zdá být stále nedokonalá a tak ji stále doplňuji....
Díky věku a především svému zdraví, jsem silně zkorigoval " ulítávání " týkající se zejména oblasti kulinářské.....:-)
Ještě tak trochu "ujíždím" na další z celoživotních lásek - sbírce nožů, dýk, mačet a jiných chladných zbraní .....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.