Avatar uživatele
annas

Také na něčem ulítáváte?

V modré liště jsem otázku nenašla.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 12Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym, vagra, anonym, rynek878, salsa verde, Andělé, Jikra, barnajka, dědapetr, anonym, anonym před 4643 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

To jo na uzeným mase.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Řízek!Miluju maso,takový čerstvý,křupa­vý..Ještě boty,ty bych mohla kupovat každý měsíc.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rynek878

Kromě sladkostí,také na hodinkách a peněženkách(i když mám obojího doma vícero,přesto mne to vždy láká si opatřit nové.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ulítlý jsem na zabijačkách.Jen co vidím prasátko vhodné k tomu,koukám po řeznických nožích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Charakterní a čestní lidé, muzika, citáty a moudra, vtipy, pribináček, okurky, rajčata, maliny, vůně od Calvina Kleina, oblečení v bláznivých barvách, kabelky (ačkoliv mám jen pár tuctových kousků).
Kromě toho mám ještě jednu úchylku: byla bych schopna utratit majlant v papírnictví – za kdejakou cetku. Bloky, zápisníčky, pera, tužky, gumy, ořezka, pastelky, fixy,…je tam tolik různých lákadel! :D
A abych nezapomněla – zbožňuju bouřku, na té ulítávám taky. Vždycky když to tříská a bleskuje nejvíc, vylezu ven (nebo aspoň na balkon) – a kochám se :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Na penězích 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Mohu vepřovou krkovičku na všechny způsoby a obdivuji vysoce kvalitní nože.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Když si tak pročítám odpovědi, napadá mne, že kdyby nás viděl nezaujatý psycholog, tak usoudí, že mnozí z nás právě na Odpovědích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Jsem ulítlá na diáře a kancelářské potřeby,na ty jsem šíleně úchylná,musím vše mít v deskách,rychlo­vazačích,euro foliích,zadělané sponkama,různé tužky,pera,pro­pisovače,jsem v tom puntíčkář.
Na diáře jsem úplně nemocná,mám ráda ty s plno přihrádkama,různě si ho zdobím,je to můj blbníček,bez něj bych neudělala ani krok.
A na sladké,to zbožnuju celým svým srdcem…:-D
A také na lékárnu,zkoupila bych tam ledasco-kartáček na zuby,krémy,ča­jíčky,vitamíny,no prostě veškeré zdravé produkty…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Na interneru a počítačovích hrách ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

já teda jedu na zemědělské technice. když vidím traktory, kombajny a takové…jé já kolikrát zastavím u pole a dívám se…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

„Ulítávám“ a to už od mládí na hudbě.
Rozsáhlá sbírka hudebních CD se mi zdá být stále nedokonalá a tak ji stále doplňuji…
Díky věku a především svému zdraví, jsem silně zkorigoval " ulítávání " týkající se zejména oblasti kulinářské.....:-)
Ještě tak trochu „ujíždím“ na další z celoživotních lásek – sbírce nožů, dýk, mačet a jiných chladných zbraní .....

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek