annas

Také na něčem ulítáváte?

V modré liště jsem otázku nenašla.

Nejlepší odpověď
dědapetr

To jo na uzeným mase.

Další odpovědi
anonym

Řízek!Miluju maso,takový čerstvý,křupa­vý..Ještě boty,ty bych mohla kupovat každý měsíc.

rynek878

Kromě sladkostí,také na hodinkách a peněženkách(i když mám obojího doma vícero,přesto mne to vždy láká si opatřit nové.

anonym

Ulítlý jsem na zabijačkách.Jen co vidím prasátko vhodné k tomu,koukám po řeznických nožích.

barnajka

Charakterní a čestní lidé, muzika, citáty a moudra, vtipy, pribináček, okurky, rajčata, maliny, vůně od Calvina Kleina, oblečení v bláznivých barvách, kabelky (ačkoliv mám jen pár tuctových kousků).
Kromě toho mám ještě jednu úchylku: byla bych schopna utratit majlant v papírnictví – za kdejakou cetku. Bloky, zápisníčky, pera, tužky, gumy, ořezka, pastelky, fixy,…je tam tolik různých lákadel! :D
A abych nezapomněla – zbožňuju bouřku, na té ulítávám taky. Vždycky když to tříská a bleskuje nejvíc, vylezu ven (nebo aspoň na balkon) – a kochám se :D

terry

Na penězích 🙂.

dudu

Mohu vepřovou krkovičku na všechny způsoby a obdivuji vysoce kvalitní nože.

anonym

Když si tak pročítám odpovědi, napadá mne, že kdyby nás viděl nezaujatý psycholog, tak usoudí, že mnozí z nás právě na Odpovědích.

Andělé

Jsem ulítlá na diáře a kancelářské potřeby,na ty jsem šíleně úchylná,musím vše mít v deskách,rychlo­vazačích,euro foliích,zadělané sponkama,různé tužky,pera,pro­pisovače,jsem v tom puntíčkář.
Na diáře jsem úplně nemocná,mám ráda ty s plno přihrádkama,různě si ho zdobím,je to můj blbníček,bez něj bych neudělala ani krok.
A na sladké,to zbožnuju celým svým srdcem…:-D
A také na lékárnu,zkoupila bych tam ledasco-kartáček na zuby,krémy,ča­jíčky,vitamíny,no prostě veškeré zdravé produkty…

iwetax

Na interneru a počítačovích hrách ☹

salsa verde

já teda jedu na zemědělské technice. když vidím traktory, kombajny a takové…jé já kolikrát zastavím u pole a dívám se…

vagra

„Ulítávám“ a to už od mládí na hudbě.
Rozsáhlá sbírka hudebních CD se mi zdá být stále nedokonalá a tak ji stále doplňuji…
Díky věku a především svému zdraví, jsem silně zkorigoval " ulítávání " týkající se zejména oblasti kulinářské.....:-)
Ještě tak trochu „ujíždím“ na další z celoživotních lásek – sbírce nožů, dýk, mačet a jiných chladných zbraní .....