hanulka11

Také máte za stolem s PC hromadu kabelů?

Nebo je máte elegantně ukryté v tubusech nebo jiných krytech?
Doplňuji:
a je tolik možností jak ty hromady zkrotit

http://www.pro­zeny.cz/magazin/by­dleni-a-zahrada/poradme-si/17441-stop-nevzhlednym-dratum-pod-stolem

Nejlepší odpověď
aramah

Mám je pod stolem s PC budu stím muset něco udělat.Ta krabice je dobrá.

Další odpovědi
anonym

Jako v Temelíně!

Miroslavst

No kabelů to je požehnaně, to je pravda. (počítač, tiskárna, scaner, UPS, monitor, reproduktory, klávesnice, myš, mikrofon, USB kabel s rozbočovačem na foťák, bluetooth a jiné další nesmysly).
Používám ten „husí krk“, kterým jsou kabely protažené.

ten který je

Mám samé kabely.Když jsem před rokem maloval musel jsem vše odpojit a zapojit,no hrůza.:-)

Mili @

No, já malovat teprve budu, a taky jsem z toho na prášky, co s těmi kabely po malování! Budu si asi muset sehnat nějakou chytrou hlavu, ať mi to pak dá zase dokupy! 😁