mosoj

Také máte robotický vysavač ?

http://tinypic­.com/r/ay8uxh/5
Doplňuji:
Můj názor na robotický vysavač před 285 dny
je zde.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-zkusenost-s-robotickym-vysavacem

Nejlepší odpověď
Jikra

Robotický vysavač samozřejmě mám ale již rok a půl zaslouženě odpočívá ve skříni páč to byl zbytečně vyhozený peníz za což může asi jen moje momentální slabá chvilka a masivní reklama které jsem jaksi podlehl.Naštěstí doma žádný zvíře nemám abych takhle dopadl.

Další odpovědi
aramah

Nejdřív by letěl pes a za ním ten vysavač.
:D
Pro ochránce pes by neletěl..Ten by šel..
Vysavač mám nic moc.

led

Teda, ten vysávač je naozaj zle vychovaný, taký nechcem.
Ten pes robil, čo mohol, držal, až pokiaľ nevydržal a urobil… Kde je chyba? U pánička, zle vyvenčil.
Rozhodnutie:
Robotický vysavač preč. Psa riadne venčiť. Pánička prevychovať.
PS.
Moja havinka je vychovaná, robí vonku.

Drap

Nemám, mám psa

Michal Kole

Nemám, a pochybuji, že by můj bordel vysál.

ReHu

Tento vysavač není určený na sobotní gruntování. Je pro průběžný úklid v týdnu. Jednou za čas je potřeba vyluxovat vysavačem s vyšším výkonem.
Viděla jsem jej několikrát v praxi a výkon dle očekávání.
Po dokončení celkové rekonstrukce jej zcela jistě pořídím, protože udrží podlahu v normě aniž bych musela obden či denně odstraňovat prach a dobnou nečistotu.
To mám tedy lepší či přínosnější „zábavu“.
Pro Drapa – mám 2 psy 🙂.