Avatar uživatele
Danina65

Také máte pocit, že si vaše plastové misky, a jejich víčka obzvláště, žijí vlastním životem?

Situace se prudce zhoršuje s počtem lidí v domácnosti, a pokud začnou putovat mezi více domácnostmi, je matematicky snad už nepostižitelná. Nebo je tu takový bojar, který vypočítá procento pravděpodobnosti, kdy se mi všechny zakoupené misky jednoho dne objeví doma i s příslušnými víčky?:-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? GM, redy, da ny, gecco před 3025 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Nevěřím, že se již rozběhnuté misky vrátí v pořádku do domácí stáje…
😉
Mám dvě kategorie „misek“

  • oblíbené (mám je popsané a spárované miska-víčko)
  • běžné (vůbec neřeším, rozdávám)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Občas ano, občas je i zase spáruju, pokud mi některá část chybí, tak zbytek zahodím. Však v létě se bude zase kupovat zmrzlina, tak bude misek zase hafo. Než se zase poztrácejí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Mám to podobně jako gecco ;)
Mé misky jsou „v cajku“.
Kvalitní misky, pěkně spárované s originál víčky. Do myčky (nemám) a MW je nedávám, některé jsou tedy léta stále jako nové :D Přikupuji jen rozmanité, další, menší velikosti, s gumičkami…
Ty od zmrzlin, sýrú apod. prostě daruji a nečekám, že se vrátí. Pokud se vrací, jsou vždy vpořádku a pasují k sobě.
Dcery nosí sklenice, krabičky i misky poctivě zpět (pak si mají v čem odnést navařené jídlo případně moučník).
Sama krabičky s víčky (i gumičky a tašky) vracím a bývalé tchýni ještě přidám! Všechny vnučky a „snachy“ nevrací (vyhazují), tak má o ně stále nouzi… 🙂
Občas koupím v různých velikostech misky v papírnictví (nebo v bufetu). Jsou vhodné do mrazničky i na přenášení. Víčko je přiděláno (součástí), transparentní plast různé velikosti v ceně od 2,80 do 10 Kč (ty velkjé již mívají samostatná víčka ⇒ nepotřebuji.
Dají se dobře umýt a několikrát použít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

Je to jako s ponožkami z pračky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

mě osobně doma plastové misky štvou. je jich zbytečně mnoho a každá jiná. používám jen jednu (pořádnou a funkční), ale přítelkyně musí mít všeho hodně, tak je máme jen tak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
krabiceodbot

klasika-buď hledám víčko na konkrétní misku nebo misku k víčku. Občas najdu obojí 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek