Pokročilý

Také máte pocit, že si vaše plastové misky, a jejich víčka obzvláště, žijí vlastním životem?

Situace se prudce zhoršuje s počtem lidí v domácnosti, a pokud začnou putovat mezi více domácnostmi, je matematicky snad už nepostižitelná. Nebo je tu takový bojar, který vypočítá procento pravděpodobnosti, kdy se mi všechny zakoupené misky jednoho dne objeví doma i s příslušnými víčky?:-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nevěřím, že se již rozběhnuté misky vrátí v pořádku do domácí stáje...
;-)
Mám dvě kategorie "misek"
- oblíbené (mám je popsané a spárované miska-víčko)
- běžné (vůbec neřeším, rozdávám)

Další odpovědi:

Zlatý

Občas ano, občas je i zase spáruju, pokud mi některá část chybí, tak zbytek zahodím. Však v létě se bude zase kupovat zmrzlina, tak bude misek zase hafo. Než se zase poztrácejí.

Bronzový

Mám to podobně jako gecco ;)
Mé misky jsou "v cajku".
Kvalitní misky, pěkně spárované s originál víčky. Do myčky (nemám) a MW je nedávám, některé jsou tedy léta stále jako nové :D Přikupuji jen rozmanité, další, menší velikosti, s gumičkami....
Ty od zmrzlin, sýrú apod. prostě daruji a nečekám, že se vrátí. Pokud se vrací, jsou vždy vpořádku a pasují k sobě.
Dcery nosí sklenice, krabičky i misky poctivě zpět (pak si mají v čem odnést navařené jídlo případně moučník).
Sama krabičky s víčky (i gumičky a tašky) vracím a bývalé tchýni ještě přidám! Všechny vnučky a "snachy" nevrací (vyhazují), tak má o ně stále nouzi... :-)))
Občas koupím v různých velikostech misky v papírnictví (nebo v bufetu). Jsou vhodné do mrazničky i na přenášení. Víčko je přiděláno (součástí), transparentní plast různé velikosti v ceně od 2,80 do 10 Kč (ty velkjé již mívají samostatná víčka => nepotřebuji.
Dají se dobře umýt a několikrát použít.

Pokročilý

Je to jako s ponožkami z pračky.

mě osobně doma plastové misky štvou. je jich zbytečně mnoho a každá jiná. používám jen jednu (pořádnou a funkční), ale přítelkyně musí mít všeho hodně, tak je máme jen tak

klasika-buď hledám víčko na konkrétní misku nebo misku k víčku. Občas najdu obojí :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.