hanulka11

Také máte pocit,když se vzbudíte, že musíte

něco udělat? Přednostně ať se děje co se děje?
A já jsem udělala toto http://img.na­dapenny.com/t20/112­10/nadap013407857­590237.jpg

Les voněl, včely bzučely, práci zpívali -to byla krása …a hříbky rychle přibývaly do košíku.

Nejlepší odpověď
annas

Hanulko, závidím… tolik hřibů jsem v košíku nikdy neměla …

Další odpovědi
dědapetr

Tak tomu se říká pozitivní provokace.Ten pocit mám denně,musím píchat inzulín ať se děje co se děje.

anonym

Uz jsem pred 3 dny videla take takove hribecky. Bohuzel take v cizim kosiku . ☹
Krasa . -iv-

anonym

Při původním zběžném přečtení nadpisu jsem měl dojem, že se jedná o neodbytné nutkání po probuzení, ale jiného druhu (buď WC nebo sex).
Ale nyní si jen doplňuji k celkem příznivé představě o tazatelce ještě příznačný obrázek ilustrující její profil.
Takže jen obdiv, gratulace a uznání nejen k úlovku, ale i zdravému životnímu stylu a souznění s přírodou.

Drap

Tak to tedy závidím, ani ne ty houby ale ten pocit, když člověk najde takové pěkné hříbečky.

hanny 2

Dobré ráno Hanulko,teď jsi mě správně naladila,zítra jdeme taky,tak doufám.........