Také máte nacpanou peněženku, ne penězi, ale různými kartami, tak jako já?

Platební, vstupní, zdravotní, slevová…

Nejlepší odpověď
zjentek

né né, mám ji nacpanou právě čistě jenom prachama, ostatní mě vůbec nezajímá
Luxx: tak to závidím ..já to už nedovřu ;q

Další odpovědi
redy

Mám jen jednu na penízky.
Víc jich nepotřebuju.Vlastně kecám- ještě řidičák a VoZP.Občanku.Dr­.Max, baumax.
Sem ani nevěděla že to tahám sebou 🙂

pusinka50

V peněžence mám vícero věrnostních karet, na některé sbírám body. Na benzince, v tabáku… no, když mám cca 3× ročně TV program za 4 Kč místo za 14 Kč, nekup to:-DD
Slevovou kartu do lékárny a platební kartu mám pro jistotu jinde, v uzavřené kapsičce v kabelce.

gecco

No jo – taky…
Jenže já prakticky peněženku nenosím, nosím ´kartovku´ – a do ní vždycky nějakou tu hotovost přidám (mince do kapsy)…
😉

Luxx

nějaké kartičky v peněžence mám, ale ještě jde ta peněženka zavřít, tak je to dobré :)

Awe

Nemám peněženku…

quentos

jo, a účtenkami z obchodů a hospod…

ReHu

Z uvedených důvodů jsem karty přesunula do vizitkovniku.
Ale v peněžence mám samotné peníze krátce. Postupně přidávám účtenky a jak ji nemohu zapnout, říkám si, aha, bude končit čtvrtletí. Bude se platit DPH 🙂

Pepa25

Část karet mám mimo, protože je používám jen zřídka, část má svoje jiné pevné místo (např. karta do práce v kapsičce v aktovce).

iceT

Já mám peněženku z valné většiny erotickou-otevřu a … vidím:-)

briketka10

Mám peněženku nacpanou k prasknutí
a dohromady s kartami všeho druhu i
s penězi ty jsou srovnaný pěkně podle
velikosti vždy musí být a ty karty jsou za
OP, aby se mi nemíchaly do těch peněz
za kartami je další nevytříděnej bordel ten,
kterej se postupem času nastřádá účtenka
za el. spoř. telefon apod. 😁

anonym

Peněženku zásadně nenosím,nevešly by se mi tam ty prašule.

lexx

platebku nemám a nechci, je to past a cesta do pekel…jenom otvírací, autobusovou a klinteskou z Tesca

pusinka50

gecco: jak vypadá taková „kartovka“, kam můžeš umístit i peníze?

Luxx

http://www.rkzos­.cz/rkzos/Prak­ticka-dokladovka-Aluma-Wallet-hlinikova-penezenka-d141.htm

něco takového by se mohlo hotit těm, kterým se do peněženky další kartičky už nevlezou :)

gecco

Mám zhruba toto – http://www.to­maslinger.cz/?ko­zena-panska-penezenka-klasika,46
😉

zjentek

tak tam bych to nenarval..

gecco

Šak já tam dávám jen karty a bankovky – „to“ nééé…
😉