Klára K.

Také mají (měly) vaše babičky tendenci do vás pořád cpát jídlo?

Nejlepší odpověď
zzzzz

jiná odpověď

Babička ne, ale mamka to dělá dodnes. ☹ Pořád jedlas?, Co si dneska jedla?

Další odpovědi
redy

Ano

To si piš 🙂

Drap

Ne

určitě ne

marci1

Ne

U babičky se ráno snídalo, v poledne obědvalo a večer večeřelo. Mezi tím na svačinu jen ovoce. Žádné cpaní jídla a přejídání. Zlatá babička ! Díky babi. 🙂

cochee

Ano

Doplňuji:
Nejspíš mi to babi dělala se všemi jídly, to si nepamatuju, ale pamatuju se, jak způsobila to, že nenávidím krupičnou kaši, která mi ostatně nikdy moc nechutnala, ale tehdy mi naložila plný talíř a přestože mi v polovině přestala jet, tak ona furt: „Ještě lžičku… a ještě jednu lžičku… a ještě lžičku…“ no a nakonec mě natáhlo a všechno jsem „vrátil“ zpět do talíře… :P Od té doby krupici ani cítit.

Vennny

Ano

klob1

Ne

Tak záleží kolik dívce je. A jakou máš postavu.
Psát znovu se mi to vše nechce. Smazalo se mi to tu.

brillant

Ne

bolak

Ano

všemi otvory

Doplňuji:

jsou to potvory…

Maljian

Ano

Doplňuji:
„Ještě trošku, vždyť toho máš na tom talíři málo!“

Liliana Steh

Ano

Doplňuji:
Dokázala nám dát tašky domácích dobrot než jsme odešly a 1 když jsme byli u branky

ki-qi

Ano

petra15

Ano

ano