huxa

Také, když příjdete o milovanou osobu, pijete od nevidim do nevidim?

Nejlepší odpověď
hanulka11

ne -ale pozor .....dneska je to spíš od vidím do nevidím:D:D

Další odpovědi
kapka

Alkohol nic neřeší
-
Ale mlíko taky ne… 😁

iceT

Nemyslím si,že pití je dobrým prostředkem k navození pohody po rozchodu nebo při řešení jakéhokoli problému.Nebo třeba když mě někdo nebo něco na*ere,tak rozhodně nemám potřebu hodit do sebe panáka.To radši napořítám do deseti nebo dvaceti nebo s něčím křísnu o zem,to je lepší ventilace.

Fienir

Někdy, ale pozor!

Alkohol ti většinou pomůže, ale určitě není vhodné používat jej dlouhodobě. Pokud stesk po osobě je delší, než je obvyklé, je lepší se obrátit na lékaře.

A navíc, v dnešní době není moc alkohol bezpečný, alespoň ne ten tvrdej – viz hanulka11

briketka10

ano i o milované zvířátko, mám ráda vaječňák padlo hodně lahví, když mi zemřela má kočička Briketka..

demenceee

ja se spiše přežírám :D !

Funna

ne…musím se šetřit pro tu další milovanou osobu, kterou si najdu potom!

terry

Ne.
Alkohol nic neřeší. Někdy spíše naopak.

Adiska

Huxo alkoholem nic nevyřešíš nejlepší lék je furt být mezi přáteli, kde se ti snaží rozptýlit tvoje myšlenky a v tu chvíli zapomeneš 🙂 Tak to řeším já, snažím se nebýt sama, ale furt někde trajdat a dokonce chodit na výlety, pak mám pocit, že jsem svobodná a užívám si života 🙂

pizlicka

jsem abstinent.radeji se vykricim,vybrecim.

led

Nie.
Veď o blízku osobu prídem len fyzicky, vnútorne ostane stále žiť

manon

Ne, takhle jsem to nikdy neřešila. Nepij, trable s láskou (ani jiné ovšem), to stejně nevyřeší a opilce holky nechtějí . Taky jsi na to pití opravdu, ale opravdu příliš mladý.